У Вовчанську завершили ремонт лікарні. Фото

08.07.2021 09:10 Вовчанськ

У Вовчанській районній лікарні запрацювало нове приймальне відділення.

Приймальне відділення складається з реанімаційного, діагностичного та діагностично-лікувального блоків, працюють травматологічний пункт та палати інтенсивного лікування. 

Читайте також: У Богодухівській лікарні встановлять сонячні батареї

Воно обслуговує жителів Вовчанської, Старосалтівської та Великобурлуцької громад. 

Цілодобово пацієнти можуть пройти обстеження в рентгенологічному кабінеті, кабінетах комп’ютерної томографії і УЗД-кабінеті. Також тут можна пройти ендоскопічне дослідження та бронхоскопію.

 

– Тут встановлено новий комп’ютерний томограф Canon Aquilion 32-зрізовий, рентгенівський апарат CALYPSO, УЗД-апарат. Є ендоскопічна стійка з бронхо- та гастроскопом, портативний рентгенівський апарат MAC. Що не тільки розширює масштаб медичних послуг цього закладу охорони здоров’я, а й підвищує рівень їх якості, – розповів заступник голови Харківської ОДА Михайло Харнам.

Приміщення відділення обладнане 21 камерою відеоспостереження, що дозволяє черговому цілодобово стежити за загальним станом відділення та довкола нього.

Крім того, в будівлі сформована в’їзна група для одночасного приймання двох «швидких». Утеплено фасад та упорядковано прибудинкову територію.

Нагадаємо, реконструкція приймального відділення в місті Вовчанськ розпочалася в жовтні 2020 року. Роботи провели у межах президентської програми «Велике будівництво».