Загострення ситуації на Вовчанському напрямку: телефони гарячої лінії для евакуації

10.05.2024 14:09 Вовчанськ

Для посилення оборони на Вовчанському напрямку спрямовано резервні підрозділи ЗСУ.

Як передає «Слобідський край», про це йдеться в офіціальному повідомленні Міністерства оборони України 10 травня.

З початком ночі російські окупанти посилили вогневий тиск на передній край нашої оборони за підтримки артилерії. Приблизно о 5-й ранку відбулася спроба прориву противником нашої лінії оборони під прикриттям бронетехніки. Станом на зараз ці атаки відбито, тривають бої різної інтенсивності, – йдеться у повідомленні.

Для посилення оборони на цій ділянці фронту спрямовано резервні підрозділи.

Як повідомив начальник Вовчанської міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі, Вовчанськ перебуває під щільним ворожим вогнем з третьої ночі.

– Складно сказати, з яких саме населених пунктів обстрілюють. Перетину кордону немає. Займаємось евакуацією. Дітей у місті не залишилось, – сказав він.

Нагадуємо, що діє гаряча лінія з питань евакуації – звертайтесь за цим номером телефону 0-800-33-92-91. Вас проконсультують і забезпечать супровід на всіх етапах. 

На Харківщині ще з 2022 року розроблені маршрути евакуації, а також налагоджена система видачі гуманітарної допомоги, тимчасового розселення тощо. 

Нагадаємо, раніше начальник ХОВА Олег Синєгубов повідомив, що угрупування противника не становить загрози для Харкова, його сил вистачає лише для провокацій на північному напрямку. 

Автор: Галина Гришко