У місті Зміїв видають гуманітарну допомогу від двох організацій

31.01.2023 12:52 Зміїв
У Змієві Харківської області місцеві мешканці та переселенці певних соціальних категорій можуть отримати гуманітарну допомогу від Червоного Хреста України та World Central Kitchen.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Зміївську міську раду.

У Зміївському будинку культури з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00 продовжується видача гуманітарної допомоги від Товариства Червоного Хреста України. Ця допомога надається родинам, які потребують допомоги та відповідають одній або декільком категоріям вразливості:

  1. Самотні батьки/матері;
  2. Люди з інвалідністю;
  3. Багатодітні родини (троє та більше дітей віком до 18 років);
  4. Люди похилого віку (65 та більше років);
  5. Безробітні з березня 2022 року;
  6. Внутрішньо переміщені особи;
  7. Родичі загиблих унаслідок воєнних дій;
  8. Особи, в яких зруйноване або пошкоджене житло.

– Допомога надається на родину, з урахуванням всіх мешканців, які зареєстровані та фактично проживають за однією адресою, та не отримували допомогу від Червоного Хреста України протягом грудня 2022 року та січня 2023 року, – пояснюють у міській раді.

Також вищезазначені категорії мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані у місті Зміїв та мають дітей, можуть отримати харчування для немовлят та набори для дітей 2018-2023 року народження.

Для отримання харчування і наборів для дітей необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код отримувача допомоги, документ, що підтверджує категорію, та оригінал свідоцтва про народження дитини.

Також з 31 січня по 3 лютого для родин внутрішньо переміщених осіб, які отримали телефонне повідомлення, буде здійснюватися видача гуманітарної допомоги від Міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen.

З 6 лютого реєстрація для отримання гуманітарної допомоги для ВПО буде продовжена.

Нагадаємо, у лікарні Зміївської громади Харківської області повністю відновили вікна після російського ракетного обстрілу 7 вересня. 

Також жителі Зміївщини отримали першу партію дров за урядовою програмою забезпечення населення безоплатною деревиною на опалення.

Про головні новини Зміїв та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.