У селі Харківської області на вибухівці підірвалися люди: подробиці

27.05.2024 09:47 Золочів
Місце в селі Івашки, де підірвалися люди/ Фото: Віктор Коваленко Місце в селі Івашки, де підірвалися люди/ Фото: Віктор Коваленко

26 травня у селі Івашки Золочівської громади Харківської області сталася трагедія: на вибухівці підірвалися і загинули два чоловіки.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

– 26 травня на околиці села Івашки у результаті підриву на вибухонебезпечному предметі підірвалися дві людини. Від отриманих ран загинули чоловіки 1975 та 2000 років народження. Як бачили жителі, вони зранку ходили селом, а потім нібито пішли на рибалку тією стороною, яка небезпечна. Там багато вибухонебезпечних предметів, прямо під кордоном. Вони місцеві, можливо, подумали, що все знають, і, мабуть, самовпевненість їх підвела, – розповів начальник Золочівської СВА. 

Він каже, що це перший такий випадок у громаді з початку року.

– Всі знають про мінну небезпеку: жителі, старости, вуличні комітети. На всіх небезпечних ділянках поставлені відповідні таблички «Мінна небезпека», де трапилася трагедія, там теж така була. Для людей ця тема відома, несподіванок бути не може. Єдине – самовпевненість, яка вчора призвела до загибелі двох чоловіків. Треба бути більш обережними, уважними і дотримуватися вимог, які їм доводять, – закликає жителів громади Віктор Коваленко.

Загалом ситуація в Івашках наступна. Минулого тижня, з 20 по 26 травня, село майже щодня обстрілювали дронами, артилерією, мінометами. На сьогодні у населеному пункті проживає 224 людини. За словами очільника громади, мешканці потихеньку виїжджають, паніки немає.

Нагадаємо, 24 травня на вибухівці підірвався житель міста Куп’янськ.

Автор: Савелій Мякушко