Жителі прикордоння Золочівщини отримають буржуйки та генератори

26.09.2023 18:20 Золочів
Фото: acmc.ua Фото: acmc.ua

Мешканці прикордонних населених пунктів Золочівської громади Харківської області отримають допомогу в період підготовки до зими. Це будуть генератори, буржуйки тощо.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив очільник Золочівської громади Віктор Коваленко.

Сьогодні, 26 вересня, Золочівська селищна рада підписала меморандум з громадською організацією «Сталість». Ця співпраця дозволить жителям прикордоння громади отримати необхідні речі в період підготовки до зими.

– Для прикордонних населених пунктів, які весь час перебувають в зоні обстрілів ворога, актуальною залишається потреба в засобах гігієни, буржуйках, генераторах, павербанках. Планується, що вже впродовж найближчого тижня люди почнуть отримувати засоби гігієни та продуктові набори, а згодом й всі інші речі з вищеперерахованого. Для отримання цієї допомоги подаватимемо списки усіх людей, які наразі живуть у прикордонні, зараз їх налічується близько 3 тисяч 500. Це буде перший етап співпраці. Другий етап передбачає проведення легких ремонтів пошкоджених будинків, а третій – будівництво чи обладнання надійних укриттів в опорних навчальних закладах. Щодо дров, то ми теж попросили їх у «Сталості». Взагалі я вже подав інформацію в кілька благодійних організацій, з якими ми вже співпрацювали, щодо отримання деревини для якомога більшої кількості домоволодінь, – розповів медіа «Слобідський край» Віктор Коваленко.

Нагадаємо, кілька днів тому окупанти били по селах Одноробівка і Перовське. Також ми розповідали, що на Золочівщині відновлюють 14 об’єктів, пошкоджених унаслідок війни.

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.