Громадський бюджет: які зміни хочуть втілити жителі Краснокутської громади

Відьмин яр/Фото з проєкту №2 Доступне природне джерело води «Відьма» Відьмин яр/Фото з проєкту №2 Доступне природне джерело води «Відьма»

Жителі Краснокутської громади запропонували сім проєктів для участі в конкурсі «Громадський бюджет 2024».

 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» очільниця Краснокутської громади Ірина Карабут, голосування за проєкти конкурсу «Громадський бюджет 2024» триватиме до 11 квітня.   

– У 2022-2023 роках конкурс у нас не проводився. Після такої перерви можемо зазначити, що кількість учасників збільшилася. Крім того, якщо у 2021 році подавалися тільки проєкти, які стосувалися дитячих та спортивних майданчиків, наразі є більш глобальні, екологічні пропозиції. Переважно так вийшло через те, що люди самоорганізовуються та працюють спільно над проєктами для розвитку нашої громади, – зазначила Ірина Карабут.

Нагадаємо, у рамках громадського бюджету мешканці громади подають власні проєктні пропозиції на конкурс, результати якого визначаються шляхом голосування на спеціальній платформі. Переможці конкурсу отримають фінансування з бюджету Краснокутської селищної ради.

Цьогоріч жителі громади подали сім проєктів на конкурс. Один з проєктів стосується облаштування доступу до комплексу природних джерел води у Відьминому яру в центрі Краснокутська.

– Комплекс закиданий твердими побутовими відходами вже більше 40 років. Для захисту екосистеми прилеглих балок та байраку передбачається очищення від сміття з подальшим переоблаштуванням у рекреаційну зону з автономним освітленням, Wi-Fi зоною, відеоспостереженням, – зазначає авторка проєкту Ганна Пазич.

Відьмин Яр

Комплекс природних джерел води у Відьминому яру/Фото з проєкту № 2 Доступне природне джерело води «Відьма»

Інша учасниця конкурсу, Наталія В’юнник, пропонує облаштувати територію для відпочинку поблизу громадського колодязя у Козіївці.

Інші п’ять проєктів стосуються розвитку фізичної та спортивної інфраструктури в Краснокутській громаді. Серед них облаштування майданчика для пляжного волейболу, встановлення тенісних столів у дитячому парку, новий воркаут-майданчик, дитячі спортивні майданчики.

Детальніше переглянути запропоновані проєкти та проголосувати можна – тут.