У Циркунах почали централізовано надавати адміністративні послуги

Зображення: socioprostir.org.ua Зображення: socioprostir.org.ua

Центр надання адміністративних послуг, якого не було до початку повномасштабного вторгнення, почав працювати у Циркунівській громаді та поступово розширює коло питань, які там можуть вирішити громадяни.

Про відкриття Центру медіа «Слобідський край» повідомив начальник Циркунівської сільської військової адміністрації Микола Сікаленко.

До повномасштабного російського вторгнення в Циркунівській громаді, за словами начальника військової адміністрації, тільки планували відкрити ЦНАП, але почалися бойові дії та окупація. Після деокупації, яка відбулася у травні 2022 року, в громаді знов повернулися до ініціативи створення Центру надання адміністративних послуг, яку реалізували нещодавно.

– Питання створення ЦНАПу в нашій громаді залишалося актуальним, і ми почали його вирішувати. Призначили керівника Центру, комплектуємо персонал, є приміщення, де проводиться робота з громадянами. Поступово розширюємо кількість адміністративних послуг для надання населенню. Люди охоче користуються новими можливостями, – розповів Микола Сікаленко.

Керівник Циркунівської громади зазначив, що зараз у числі адміністративних послуг, що надає громадянам Центр: державна реєстрація місця проживання, надання витягів з реєстру нерухомого майна, а також юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. 

Крім того, надається комплекс адміністративних послуг соціального характеру. Також можна отримати деякі адміністративні послуги з реєстру у сфері будівництва: присвоєння та зміна адреси; затвердження технічної документації на земельні ділянки. Серед тих послуг, які надаються ветеранам та учасникам бойових дій, оформлення відповідних посвідчень, посвідчення родинам загиблих, пільги.

Раніше «Слобідський край» повідомляв, як в Олексіївській громаді вирішили питання транспортного сполучення

Автор: Павло Пєшков кореспондент