У Старому Салтові створюють молодіжний простір

Фото ілюстративне: Слобідський край Фото ілюстративне: Слобідський край

Молоді люди, які відвідуватимуть простір у Старосалтівській громаді Харківської області, спілкуватимуться між собою, набуватимуть нові знання та навички. З ними працюватимуть тренери та психологи.

Як писав «Слобідський край», у Старосалтівській громаді до уваги громадськості запропонували п’ять ідей молодіжної концепції. Жителі громади, передусім молодь, мали обрати одну або дві ідеї для подальшого їх розвитку та реалізації.

У Старосалтівській громаді повідомили, що підсумки опитування були підбиті на засіданні  молодіжного активу громади. До того ж кожну ідею піддали аналізу з огляду на її актуальність, можливість реалізації та очікуваний вплив на громаду. На завершальному етапі засідання представники молодіжного активу схвалили рішення створити сучасний простір для реалізації розглянутих ідей.

– З п’яти ідей молодіжної концепції мешканці обирали таку, яка більше подобається. Ми вирішили, що всі ідеї актуальні. Але спочатку потрібен простір, де ці ідеї будуть реалізовуватися, – розповіла головна спеціалістка із соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності Старосалтівської селищної військової адміністрації Альона Зубашенко.

Вона зазначила, що громада вже готує проєктну заявку щодо створення молодіжного простору. У планах проведення навчальних заходів – тренінгів, майстер-класів тощо. Залучатимуться спеціалісти: педагоги, тренери, психологи. Для діяльності в рамках простору має бути закуплене сучасне обладнання і меблі. Ведеться відповідна робота з міжнародними донорськими програмами та благодійними фондами.

– Враховане у першу чергу й питання безпеки. Буквально за п’ять кроків від локації, де планується створити молодіжний простір, знаходиться укриття, яке нещодавно збудували, – зауважила Альона Зубашенко.

Передбачається, що скористатися простором зможе уся молодь Старосалтівської громади, але одночасно зможуть перебувати 20–25 осіб.