Визначилися володарі головних футбольних трофеїв Харківської області. Фото, відео

29.10.2018 17:40 Спорт
«Вовчанськ» переміг удома солоницівський «Енергетик» (4:1) і оформив дострокове чемпіонство, а валківський «Маяк» у фіналі Кубка розгромив ФК «Первомайський» (4:1).

Минулої суботи, 27 жовтня, пройшли матчі чергового, сьомого, туру чемпіонату Харківської області з футболу. Головним питанням цього ігрового дня було – чи зможе «Вовчанськ» з першої спроби оформити дострокове чемпіонство? Це завдання підопічним Андрія Березовчука треба було вирішувати в домашньому поєдинку проти солоницівського «Енергетика».
«Вовки» підійшли до цієї зустрічі з відповідним настроєм, що відбилося на старті гри. Не встигла секундна стрілка зробити і два повні оберти, як господарі вже відкрили рахунок у матчі, відзначився Сергій Костюк. А через п’ять хвилин «вовки» зусиллями Хасана Джаухара подвоїли свою перевагу. Господарі повністю контролювали хід матчу, і під кінець першої півгодини гри довели рахунок до розгромного – на 28-й хвилині третій гол господарів забив Дмитро Батусов.

У другому таймі, на 71-й хвилині, «вовки» провели ще один м’яч, відзначився Володимир Черніков. Гостей у цьому матчі вистачило тільки на гол престижу, яким на 74-й хвилині відзначився Артем Іванов.

4:1 – «Вовчанськ» здобув переконливу перемогу, а з нею і дострокове чемпіонство. До речі, це золото – дебютне в історії команди.

Головний тренер «Вовчанська» Андрій Березовчук після тріумфу в чемпіонаті поділився цілями команди на майбутнє.

– Звичайно, я задоволений грою команди в чемпіонаті Харківської області. У нас і різниця м’ячів хороша, і футбол показували змістовний, який подобався глядачам. Про дострокове чемпіонство ми навіть не замислювалися, було завдання перемогти, а як – неважливо. А те, що вдалося всі ігри виграти, – це, звісно, приємно, – ділиться Андрій Березовчук. – У нас залишається три гри в чемпіонаті, які ми також хочемо виграти. Крім них, у нас є матчі в Кубку України серед аматорських команд. Ми зараз вийшли в чвертьфінал, і перед командою стоїть завдання пройти в наступний раунд. Тому в останніх матчах будемо проводити ротацію, щоб навантаження лягало на всіх однаково.

Цікава дуель очікувалася в Люботині, де однойменний клуб приймав «Лозову-Панютине». Обидві команди претендують на бронзу чемпіонату, тому кожний заліковий бал дуже важливий. Долю цієї зустрічі вирішив єдиний гол у другому таймі – на 70-й хвилині перемогу господарям приніс Владислав Коробкін, реалізувавши  пенальті.

1:0 – «Люботин» здобув важливу перемогу, завдяки якій збільшив відрив від четвертої «Лозової-Панютине» до чотирьох очок.

Куп’янський «Металург» у рідних стінах «розписав мирову» з харківським «Металістом Юніор». У середині  першого тайму господарі  вийшли вперед зусиллями Сергія Чурсанова, проте перемогу в господарів у кінцівці матчу вкрав Іван Пець, відзначившись на 80-й хвилині, – 1:1.

А інша харківська команда, «Універ-Динамо ХНУВС», на відміну від «жовто-синіх», змогла набрати на виїзді максимальну кількість залікових балів. Динамівці зустрічалися зі «Змієвом» і доволі швидко відкрили рахунок у матчі – на 13-й хвилині Ігор Луценко реалізував пенальті, точно пробивши у верхній кут. Харків’яни продовжували насідати на ворота суперника й у другому таймі подвоїли свою перевагу.

На 56-й хвилині Сомточукву Ібех виграв боротьбу за м’яч у суперників у їхньому штрафному майданчику і пробив у дальній кут – 2:0. Господарям доволі швидко вдалося сквитати один м’яч. Максим Давиденко вийшов на побачення з воротарем суперника і впевнено його переграв.

На порятунок у господарів було близько півгодини, проте в час, що залишився, гості були ближчими до третього м’яча, ніж господарі до другого, але реалізація динамівців потребувала набагато кращого. У результаті матч завершися з рахунком 2:1 на користь харків’ян.

Минулої суботи визначився не тільки переможець у внутрішній першості, а й володар Кубка Харківської області пам’яті М. Уграїцького. Фінальний матч пройшов у Люботині, а за трофей боролися валківський «Маяк» і ФК «Первомайський».

Номінальні господарі доволі активно почали цей поєдинок і вже на 11-й хвилині вийшли вперед, відзначився Костянтин Марченко. А на старті другого тайму він же подвоїв перевагу партнерів. У середині заключної половини матчу первомайців повернув у гру результативний удар Олександра Андріанова, але через хвилину команда-лідер знову мала гандикап у два м’ячі – голом у власні ворота відзначився гравець первомайців Роман Махлоєв.

Після цього номінальні гості вже не змогли повернутись у гру, ба більше, наприкінці поєдинку «Маяк» забив і четвертий м’яч, відзначився Владислав Мальований.