АТО на ДонбасіНа квартири воїнам АТО в Харківській області виділили 32 млн грн

  • 14.04.2016 | 11:29

Харківська обласна рада прийняла програму надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2016–2018 роки.

Як повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович, у розробці програми брали участь військовослужбовці, ветеранські спілки, депутати.

- Програма прозора, зроблена на основі діючих державних програм житлового будівництва 30×70, відшкодування вартості кредиту та молодіжного кредитування. За нашою програмою для заявника обов’язкова наявність довідки про участь у бойових діях та посвідчення учасника АТО.
40 % вартості житла фінансується з обласного бюджету, 60 % - вкладають громадяни. Для цього з обласного бюджету виділяють 32 млн грн. Середня площа квартир, які можуть бути профінансовані за програмою, розраховується так: 21,5 м на людину, плюс 10,5 м на сім’ю. Для розрахунку взята середня квартира 73 кв м. на сім’ю з трьох чоловік. 7 тис. 29 грн – сьогодні в середньому коштує квадратний метр житла у Харкові. На сьогодні готовий алгоритм покроковий отримання житла, який буде затверджений у державній регуляторній службі, - зауважив Рабінович.

За інформацією Михайла Рабіновича, сьогодні в області налічується 4950 учасників АТО, 270 з яких потребують поліпшення житлових умов. За програмою протягом трьох років квартири отримають 185 родин.

Тамара Кіч

Loading...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі, що містять нецензурну лексику, особисті образи і рекламу, можуть бути видалені модератором

Усього коментарів: 0

Сортування по датi

Новий користувач

Створивши обліковий запис на нашому сайті, ви зможете залишати коментарі та багато іншого.

Нiк (Iм`я):
Пароль:
Поштова адреса:
Коментар:
Захисний код::
   Captcha
   
Зареєстровані користувачі

Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, будь ласка, авторизуйтесь.

Поштова адреса:
Пароль:

Питання дня

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online