Модернізовані вагони на Південній залізниці: повний апгрейд (ФОТО)

Модернізовані вагони на Південній залізниці: повний апгрейд (ФОТО)

фото прес-служби ПЗ

2 вересня поїзд № 795/796 Харків-Дніпропетровськ формування Південної залізниці вирушить у рейс укомплектований шістьма вагонами, модернізованими власними силами.

Працівники Південної залізниці своїми силами на базі пасажирського вагонного депо Харків-Сортувальний створили практично новий тип пасажирського вагона з унікальним компонуванням салону. 

Найголовніші зміни торкнулися безпосередньо салону вагону: з’явилися нові зручні крісла, місце для великогабаритного багажу, яке тепер знаходиться посередині вагона і має зручні полиці з металу і загартованого скла. Завдяки цьому стелажу багаж не заважає в проходах між кріслами чи на початку вагона. Для компактних сумок і валіз над сидіннями обладнано багажні полиці з використанням загартованого скла, під ними знаходяться спеціальні гачки для одягу, які пасажири можуть вільно переміщати по горизонталі уздовж стінки. В туалетах на рукомийниках встановлено автоматичні крани. Самі ж туалети знаходяться з боку неробочого тамбура. Це зроблено заради поліпшення санітарно-гігієнічного стану вагону: для відділення туалетів від службового купе провідника, де розігрівається їжа.

Модернізація торкнулася й службових приміщень вагону. В службовому купе встановлено нові мийки, обладнано місця під холодильник, мікрохвильову піч і засоби зв'язку. З’явилося купе для відпочинку провідника.

Фахівці пасажирського вагонного депо Харків-Сортувальний також провели великий обсяг робіт зі зміни електрообладнання. Спеціалісти здійснили ремонт системи електроопалення та кондиціювання повітря, встановили нове освітлення, змонтували в салоні рідкокристалічні монітори з великою діагоналлю екрана для перегляду відео у високій якості. Біля кожної пари сидінь встановлені електророзетки для живлення ноутбуків і мобільних телефонів.

Своєрідною «родзинкою» оновлених вагонів стало встановлення в них спеціальних компактних автоматів, завдяки чому пасажири матимуть можливість купити не лише запропоновані провідником гарячі напої, а й мінеральну воду, різноманітні солодощі та кондитерські вироби.

За матеріалами: прес-служба Південної залізниці