Лицарські поєдинки і турнір зі стрільби з лука пройдуть в Харкові

Лицарські поєдинки і турнір зі стрільби з лука пройдуть в Харкові

Фото: із соціальної мережі

Фестиваль «Битва клубів | Харків-2017» пройде в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького 23 вересня.

 

23 вересня в парку Горького пройде фестиваль «Битва клубів | Харків-2017», в якому зможуть взяти участь усі бажаючі.

На головній сцені парку відбудеться турнір з історичного середньовічного бою в форматі дуелей і масових поєдинків 5 на 5. У змаганнях братимуть участь бійці з Харкова, Києва, Чернівців, Сум, Запоріжжя, Дніпра і Миколаєва. На алеї біля розважального центру пройде турнір зі стрільби з традиційного лука та відкрите заняття для всіх бажаючих.

Тут же розміститься майданчик для лицарських боїв на м'якому спорядженні для дітей. В рамках заходу пройде ярмарок ремесел, презентація лицарських обладунків та зброї і показ середньовічної моди. Завершить свято виступ рок-групи «Свентояр».

Лицарські бої почнуться о 14:40, 16:10 та 17:20.

Також 23 вересня в парку Горького пройде Захід, присвячений культурі країн Далекого Сходу і Південно-Східної Азії, пройде в рамках циклу «КультПарк». Гості свята познайомляться зі звичаями і культурою В'єтнаму, Китаю, Індії, Південної Кореї і Японії, — повідомляє сайт Харківської міської ради.

Так, Китайську Народну Республіку презентують студенти і викладачі Інституту Конфуція при Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна. Вони покажуть глядачам традиційні танці, вокальні номери, бажаючі зможуть взяти участь у китайській чайній церемонії, приміряти народний костюм і повчитися писати ієрогліфи. Відкриє презентацію танець китайського дракона, початок - о 12:00.

З культурою В'єтнаму гостей свята познайомлять члени в'єтнамської громади Харкова, а Республіку Корея представлять аматорські колективи в стилі «к-рор». На гостей свята чекають майстер-клас з корейської каліграфії й заняття з гри «Бадук».

Крім того, професор Томохіса Хігучі (Японія) проведе майстер-клас з написання японських ієрогліфів, а представники Української федерації Го навчать бажаючих грати в японську гру.

Культуру Індії представлять студенти Індійського культурного центру ХНУ ім. Каразіна.

Відкриття фестивалю відбудеться о 14:00. 

З повною програмою заходів можна ознайомитись тут