Центр Харкова на вихідних "зазвучить"

Центр Харкова на вихідних

Фото із соцмережі

Фестиваль культури «День музики» пройде у Харкові 24 червня.

Основні локації фестивалю розташуються в центрі міста: біля виходу зі ст. м. «Університет» і ст. м. «Пушкінська», біля Історичного музею, в Покровському сквері, сквері «Стрілка», в сквері за Держпромом та в інших місцях. Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради. 

Крім того, фестиваль вперше покине межі центру Харкова: виступи музикантів плануються біля ст. м. «23 Серпня», на бул. Юр'єва, в Дитячому парку на вул. Плеханівській. Всього організатори анонсують кілька десятків точок, де звучатиме музика, і близько сотні учасників.

Фестиваль стартує о 13:00. Вхід на всі заходи - безкоштовний. Зорієнтуватися в музичних локаціях допоможуть волонтери, які роздаватимуть програмки біля виходів з метро і в місцях виступів.

Подробиці - на сторінці фестивалю у «Фейсбуці».

Довідка

День музики в Харкові - частина міжнародного фестивалю «Fête de la Musique». Це свято виникло у Франції 1982 року. Через п'ять років святкування пройшли в 50 країнах, а в 2016 році День музики відзначили в 450 містах 116 країн. У Харкові свято музики приходить вже вчетверте. Торік фестиваль відвідали 17 тис. глядачів, працювали 29 майданчиків, на яких виступили 250 учасників.

Микола Мельник