Область Online

Фото: Тетяна Василець Фото: Тетяна Василець

Богодухівський будинок-інтернат: як вихованки стають на ноги (Фоторепортаж)

  • 11.08.2017 | 10:55

Богодухівський дитячий будинок-інтернат активно залучає грантові кошти, постійно поліпшуючи тим самим умови перебування своїх вихованців.

Сьогодні інтернат – домівка для  121 особи, із яких 63 дитини з вадами розумового та фізичного розвитку, 29 – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.  У молодіжному відділенні будинку-інтернату проживають 58 осіб старших за 18 років.

В установі проводяться лікувально-реабілітаційні заняття......заняття з приготування їжі та ведення домашнього господарства, логопедична корекція.

Також працюють гуртки художньої творчості (ляльковий театр, пісочна анімація, хореографічний гурток, вокальний гурток), додаткових видів ручної праці (вишивання, шиття, декоративно-прикладного мистецтва) та фізкультурного дозвілля.

Богодухівський будинок-інтернат утримується за рахунок обласного бюджету. За гроші з обласної скарбнички, до прикладу, у цьому році розпочався капітальний ремонт газової котельні інтернату. Але цього все одно не вистачає. Тому команді інтернату не обійтися без допомоги благодійних фондів, громадських організацій, підприємств, установ району та області.

Завдяки такій співпраці в інтернаті створена і вже працює навчальна домашня кухня із сучасним кухонним обладнанням, створена сучасна кімната психологічного розвантаження, нове медичне обладнання отримав медичний пункт, з’явилися нові інвалідні візки, ходунки, тренажери тощо, відділення для лежачих хворих дітей поповнилося сучасними дитячими функціональними ліжками та меблями, відремонтований та оснащений сучасним тренажером «Клітка-павук» та іншим обладнанням реабілітаційний кабінет…

І це дає свій результат. Вихованці та підопічні закладу отримують якісніші соціальні послуги, покращується їхнє фізичне та психічне здоров’я. За словами директора закладу Григорія Дорошенка, не рідко у стінах інтернату стаються справжнісінькі дива – ті вихованки, які роками не підводилися з ліжок, зараз уже стають на ноги, займаються у гуртках.   

Фоторепортаж із Богодухівського будинку-інтернату дивіться тут.

Тетяна Василець

За матеріалами: SLK

Loading...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі, що містять нецензурну лексику, особисті образи і рекламу, можуть бути видалені модератором

Усього коментарів: 0

Сортування по датi

Новий користувач

Створивши обліковий запис на нашому сайті, ви зможете залишати коментарі та багато іншого.

Нiк (Iм`я):
Пароль:
Поштова адреса:
Коментар:
Захисний код::
   Captcha
   
Зареєстровані користувачі

Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, будь ласка, авторизуйтесь.

Поштова адреса:
Пароль:

Питання дня

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online