Закон про мови Віктору Януковичу допоможе розглянути робоча група

Закон про мови Віктору Януковичу допоможе розглянути робоча група

Спеціальна робоча група займеться вдосконаленням Закону про мови.

Як повідомив Президент України Віктор Янукович, деякі зміни вже напрацьовані.

- Я багато працював із цим законом, і на сьогодні напрацьовані зміни. Я пропоную практично механізм внесення цих змін до закону, - зазначив Віктор Янукович.

- Вважаю, нам треба створити таку Робочу групу для того, щоб разом із Кабінетом Міністрів напрацювати Програму розвитку української мови, - сказав Глава держави.

За словами Президента, ця Робоча група також матиме змогу ініціювати зміни до законодавства про державну мовну політику з метою гарантування вільного розвитку, використання і захисту всіх рідних мов громадян нашої держави, виконання зобов'язань, взятих за міжнародними договорами України з цих питань, подальшого впровадження європейських стандартів у цій сфері, повідомляє сайт Президента України.

Глава держави також запропонував включити до складу Робочої групи авторів Закону «Про засади державної мовної політики» Вадима Колесніченка і Сергія Ківалова та разом із Групою сформувати Наглядову раду щодо гідного законодавчого забезпечення застосування мов в Україні, всебічного розвитку й функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя.

За матеріалами: сайт Президента України
Автор: Менеджер сайта