Етап Кубка Європи з бадмінтону відбувся в Харкові

11.09.2017 09:35 Спорт
Українці вибороли повний комплект нагород.

Понад 150 спортсменів з 25 країн світу приїхали до Харкова, щоб поборотися за нагороди Міжнародного турніру з бадмінтону “FZ Forza Kharkiv International 2017”, який є етапом Кубка Європи. 10 вересня відбулися фінальні матчі турніру. Призовий фонд змагань склав 20 тисяч доларів.

На цьогорічний “FZ Forza Kharkiv International” вперше приїхали бадмінтоністи з Гонконгу і США.

За підсумками змагань, українці завоювали золоту, срібну і дві бронзові медалі. Повідомляє сайт Харківської міськради.

У жіночій одиночній категорії переможницею стала Наталія Войцех (Дніпро), яка у фіналі обіграла індійську бадмінтоністку Срі Крішна Прійя Кудараваллі - 18:21, 21:16 23:21.

У жіночій парній категорії Наталія Войцех і Марія Улітіна не змогли здолати німкень Джоану Голішевскі та Лару Каєпплайн - 21:15, 21:14, отримавши «срібло».

У Харкові встановлено рекорд відвідуваності Другої ліги

Володарями бронзових медалей у жіночій парній категорії також стали Олена Прус і Юлія Казарінова, а в чоловічій парній - Сергій Дон і Роман Константинов.