Харківська рефері розсудила донбаське дербі (Фото)

09.09.2017 17:30 Спорт
Фото Юлії Шматченко Фото Юлії Шматченко
Першою забила «Зоря», але переміг «Шахтар».

Понад  10,5 тисяч вболівальників прийшли на «Металіст» підтримати команди з Донбасу – донецький «Шахтар» та луганську «Зорю». Першими в цьому дербі забили підлеглі Юрія Вернидуба. На 13-й хвилині в воротах «гірників» розписався Артем Громов. Але на 32-й хвилині рахунок зрівняв Сергій Кривцов.

Після перерви у луганчан була чудова нагода знову вирватися у перед. Караваєв зробив філігранну передачу на Іурі і той пробив в «дев’ятку», але П’ятов у красивому сейві перевів м’яч на кутовий. А вже на 69-й хвилині м’яч був у воротах «Зорі» - автогол Опанасенка. А завдяки старанням Бернарда на 89-й хвилині матчу «гірники» збільшили розрив – 3:1.

До речі, головним арбітром матчу була харків’янка Катерина Монзуль. Після гри обидва тренери – Паулу Фонсека та Юрій Вернидуб – подякували рефері за добре суддівство. Попереду у команд випробування у єврокубках. «Шахтар» прийматиме у Харкові італійський «Наполі», а «Зоря» у Львові – шведський  «Естерсунд».