Харківські вболівальники влаштували бійку під час футбольного матчу в Києві (Фото, Відео)

19.06.2017 17:55 Спорт
Фото автора Фото автора
На початку першого тайму харківські ультрас влаштували бійку та піротехнічне шоу.

Матч проходив 19 червня на головній арені країни НСК "Олімпійський". У фіналі чемпіонату України з футболу серед аматорів зійшлися переможці своїх груп - харківський "Металіст 1925" і "Агробізнес" з Волочиська (Хмельницька обл.).

За десять хвилин до кінця тайму харківські ультрас активізувалися, коли їхні улюбленці, "Металіст 1925", програвали з рахунком 0:4.

Харківські ультрас підпалювали і кидали димові шашки, в результаті одна з шашок влучила в гравця команди суперника.

Повідомляється також, що представники харківського ультрас вибігли на поле і накинулися на вболівальників команди суперника, відібрали командний банер.

Харківський "Металіст 1925" розгромно програє у фіналі чемпіонату України

Головний арбітр зустрічі Микола Кривоносов прийняв рішення про дострокове припинення матчу на 84-й хвилині.