Харківський «Металіст 1925» продовжує лідирувати у Другій лізі

31.08.2017 08:05 Спорт
«Жовто-сині» вдома розгромили «Енергію» з Нової Каховки.

Вчора, 30 серпня, в рамках дев'ятого туру Другої ліги України харківський «Металіст 1925» на стадіоні «Сонячний» приймав «Енергію» з Нової Каховки (Херсонська обл.). У цій грі в основі харків'ян вийшов новачок команди, воротар Данило Каневцев. Дебютанту не вдалося відстояти «на нуль», пропустивши один раз, але цей гол не вплинув на кінцевий результат матчу.

Підопічні Олександра Призетка ударно почали поєдинок, і до 31-ї хвилини вели 3:0. Рахунок відкрив Єгор Чегурко, ще дублем відзначився Сергій Давидов. У другому таймі команди обмінялися голами, встановивши підсумковий рахунок зустрічі 4: 1.

Харківський «Металіст 1925» поповнився новим гравцем

Харків'яни добувають сьому перемогу поспіль, перебуваючи на чолі турнірної таблиці. Найближчий переслідувач «жовто-синіх» СК «Дніпро-1» відстає від них на два очки, при цьому маючи гру в запасі.