Харків'яни побили вболівальницький рекорд Другої ліги

18.09.2017 07:48 Спорт
Сталося це в матчі між «Металістом 1925» та СК «Дніпро-1».

17 вересня на ОСК «Металіст» зійшлися лідери Другої ліги — «Металіст 1925» і «Дніпро-1». У першому колі підопічні Дмитра Михайленка в рідному «лігві» мінімально здолали харків'ян (1:0), так що «жовто-сині» жадали реваншу.

Під завісу першого тайму рахунок відкрив колишній гравець «Металіста», «Дніпра» і збірної України Едмар. На 42-й хвилині воротар гостей Юрчук у власному штрафному збив Сергія Давидова, і арбітр зустрічі Владислав Дорош вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував капітан господарів.

Мешканці кількох районів Харкова тимчасово залишилися без води

Другий тайм активніше провели гості, чий натиск вилився в забитий м'яч. Постарався Когут. Обидві команди хотіли в цьому поєдинку здобути бажані три очки, але в результаті переможця так і не виявили — 1:1.

Після 12-го туру харків'яни з 28 очками продовжують лідирувати в першості. У другої «Енергії» на три менше. Третім з 24 заліковими балами йде «Дніпро». А СК «Дніпро-1» після цієї нічиєї з другого місця опустився на четверте. У підопічних Михайленка 23 очка, але вони мають гру в запасі.

До речі, в цьому матчі харків'яни побили вболівальницький рекорд для клубів Другої ліги, який до цього становив 14 000 уболівальників. Його було зафіксовано 3 березня 1994 року. А зараз матч між «Металістом 1925» та СК «Дніпро-1», згідно з даними ПФЛ, зібрав 14 521 глядача.