СК Металіст жахливо почав свій новий шлях

17.07.2016 08:30 Спорт
Новостворений колектив розгромно програв дебютний матч у своїй історії.

Нагадаємо, що позавчора СК «Металіст» офіційно заявився у Вищу лігу Харківської області з футболу. І вчора «жовто-сині» проводили свій прем'єрний матч в історії. Підопічні Юрія Рудинського приймали на базі «Металіста» в селищі Високий гостей з Первомайського, «Квадро». І скажемо, що перший суперник у харків'ян виявився дуже серйозним: колектив веде боротьбу за «золото», і перед цією зустріччю він відставав від команди-лідера «ЕТМ» всього на одне очко.

Загалом у цій грі сили команд явно відрізнялися, і гості розгромили «жовто-синіх» 4:1. На 22-й хвилині гості завдяки голам Храброва і Деркачова вигравали 2:0. Але ще до перерви господарі зробили серйозну заявку на продовження боротьби в цьому матчі: на 43-й хвилині Шкребець відзначився «голом у роздягальню».

Маркевич пропонує натуралізувати своїх колишніх підопічних

Однак у другому таймі харків'янам не вистачило сил, щоб хоча б зрівняти рахунок. А гості, в свою чергу, на 76-й хвилині вже довели рахунок до розгромного. Дублем відзначився Гусейнов.

Так завдяки своїй перемозі та поразці «ЕТМ» «Квадро» після цього туру вийшов на перше місце.