Визначилися фіналісти зимового чемпіонату Харківської області з футболу

26.04.2017 14:40 Спорт
Обидва півфінальні матчі пройшли у впертій боротьбі.

26 квітня відбулися півфінальні поєдинки чемпіонату Харківської області з футболу. У першому матчі за жадану путівку у фінал змагалися "Металіст 1925" і "Соллі Плюс". Харківське дербі, як і в аматорському чемпіонаті України, так і зараз, у Кубку, вийшло те, що треба – цікавим і безкомпромісним.

"Соллі Плюс" завзято почав поєдинок і вже на 32-й хвилині вів 2:0. На 10-й хвилині точним ударом головою відкрив рахунок екс-захисник ФК "Харків" і одеського "Чорноморця" Олександр Яценко. Подвоїв перевагу “Соллі Плюс” Руслан Левига, чітко реалізувавши вихід один на один. Ще до перерви "жовто-синім" вдалося скоротити рахунок до мінімального. Постарався Скотаренко.

Біля стадіону «Металіст» тимчасово перекриють рух

Після перерви підопічні Олександра Призетка активізувалися на повну, і за другий тайм відзначилися тричі – один гол на рахунку Синиці і дублем відзначився Сергій Давидов.

4:2 –"Металіст 1925" здобув вольову перемогу і вийшов у фінал, де він зіграє зі "Статусом". Кегичівці у впертій боротьбі обіграли 1:0 ФК "Квадро" (м. Первомайський).

Фінал запланований на 3 травня. Місце і час поєдинку будуть визначені пізніше.