Як вболівальники зустріли матч Шахтар-Динамо (Фото, відео)

10.09.2016 06:00 Спорт
Фото Тетяна Василець Фото Тетяна Василець
Центральний матч сьомого туру чемпіонату України між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо", який 9 вересня проходив на харківському "Металісті", закінчився рахунком 1:1.

Рахунок матчу на 24-й хвилині відкрив динамівець Олег Гусєв, забивши гол з пенальті.
У другому таймі, на 75-й хвилині рахунок зрівняв Дентіньо, який точно пробив м'яч головою.

Таким чином "Шахтар" зумів втримати відрив у 3 очки і залишився на першому місці в турнірній таблиці.

У парку Горького пройде ярмарок спорту

Нагадаємо, позбавлений можливості проводити домашні матчі на рідній "Донбас Арені", "Шахтар" прийняв київське "Динамо" на харківському "Металісті". Цього вечора там був аншлаг. На стадіоні зібралося 39 677 уболівальників. Попри побоювання, обійшлося без фанатських сутичок та бійок.