Підвезення дітей до школи викликало нарікання у громади на Харківщині

Підвезення дітей до школи викликало нарікання у громади на Харківщині

В Чкаловській об’єднаній територіальній громаді гостро постало питання підвезення дітей до школи.

У Чкаловській об'єднаній територіальній громаді гостро постало питання підвезення дітей до закладів навчання. Раніше підвезення дітей і вчителів до Юрченківської і Базаліївської шкіл здійснювалося на автобусі великої місткості, який перебуває на балансі відділу освіти Чугуївської РДА. В цьому році автобус замінили на "Газель", яка вміщує тільки 13 пасажирів. У відділі освіти Чугуївської РДА нам повідомили, що даний транспортний засіб перевели на інший маршрут, де підвезення потребує більша кількість школярів.

- "Газель" і автобус, який раніше обслуговув Чкаловську громаду, знаходяться на балансі відділу освіти Чугуївської райдержадміністрації. Виникла необхідність підвезення дітей до Кам'яної Яруги (47 дітей) і Зарожненського НВК (17дітей), - пояснює начальник господарської групи відділу освіти Чугуївської РДА Наталія Герасимова. - В Юрченківській і Базаліївській школах підвезення необхідне 13 школярам і чотирьом вчителям. "Газель" розрахована на 13 осіб, вчителі їздять не кожен день. Справа в тому, що громада теж повинна займатися організацією підвезення, вони повинні були укласти договір з перевізником для підвезення чотирьох людей.

РОЗМІР ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ ЗБІЛЬШЕНО: ПОДРОБИЦІ

Про чкаловську проблему з підвезенням дітей знають в облдержадміністрації, обіцяють знайти рішення.

- На сьогодні це питання перебуває на контролі у губернатора, - наголосив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. - Чкаловська громада повинна була з районом вирішити всі ці питання, але конструктиву не вийшло. Тут так: або автобуси в оренду взяти, або купувати. Ми найближчим часом приймемо рішення з приводу того, яким чином можна це зробити. Будемо допомагати.

В Чкаловській ОТГ мають надію, що їх питання порушать на черговій обласній сесії, і депутати проголосують за виділення коштів на придбання автобуса на потреби громади (близько 700 тисяч гривень), ще близько 300 тисяч гривень чкаловці готові викроїти зі свого бюджету.

Юлія Міронюк

 

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ