Харківська влада закликає не відвідувати мітинги

Голова Харківської облради Сергій Чернов закликав харків'ян та мешканців області поважати точку зору один одного та не піддаватися на провокації.

"Протистояння, що прокотилося хвилею по країні, не обійшло стороною і наш край. Харків'янам довелося заплатити високу ціну, в тому числі й людськими життями.

В даний час дуже важливо зберегти спокій на вулицях, забезпечити законність, правопорядок і недоторканність особистості. Не дивлячись на явні спроби дестабілізувати ситуацію і нагнітання конфлікту, на Слобожанщині не повинно бути місця екстремізму та насильству. Ніякі дії і акції не повинні виходити за рамки Конституції і законності, а також не порушувати норми моралі. Шляхом домовленостей і компромісу можна подолати будь-які розбіжності. Ми зобов'язані чути одне одного, поважати різні точки зору і оцінки того, що відбувається" - йдеться у заяві.

Сергій Чернов закликав жителів Харківщини зберігати спокій та громадський порядок, утримуватися від участі в масових акціях і не піддаватися на провокації, особливо уважно стежити за дітьми, не допускати втягування молоді у конфлікти.

За матеріалами: сайт Харківської облради