Чемпіонат Харківської області з футболу: тур «Люботина». Фото, відео

06.11.2018 09:04 Спорт
У чемпіонаті Харківської області за два тури до кінця першості вже визначилася трійка призерів. «Люботин» після власної перемоги і поразок конкурентів як мінімум забезпечив собі бронзові медалі. Більш того, у «городян» є непогані шанси замахнутися й на срібло.

Восьмий тур чемпіонату Харківської області з футболу, який відбувся 3 листопада, можна сміливо назвати туром «Люботина». Річ у тому, що «городяни» самі перемогли, а їх конкуренти в боротьбі за бронзу – «Лозова-Панютине» та балаклійський «Цементник» – втратили очки, що дозволило команді з Харківського району достроково забезпечити собі як мінімум третє місце.

Тож команді «Лозова-Панютине» для продовження боротьби за потрапляння в трійку треба було набирати залікові бали в домашньому поєдинку проти новоспеченого чемпіона «Вовчанська». Без огляду на те, що для «вовків» ця гра не мала жодного турнірного значення, вони все одно перемогли, причому зробили це більш ніж упевнено. Команда Андрія Березовчука зняла всі питання щодо переможця матчу ще до перерви.

Уже на 7-й хвилині гості відкрили рахунок у матчі, відзначився Сергій Новіков. А ще два м’ячі «вовки» провели наприкінці стартового тайму. Спочатку перевагу партнерів подвоїв Данило Соломаха, який замкнув прострільну передачу від Сергія Власова. А довів рахунок до розгромного Сергій Костюк, що точно пробив з меж воротарського майданчика.

А у другому таймі команда-лідер відзначилася ще двічі. На 70-й хвилині свій м’яч забив Костянтин Без’язичний. А крапку в матчі вже в компенсований арбітром час поставив головний тренер команди Андрій Березовчук, який вийшов на заміну. Після рикошету м’яч відскочив до екс-гравця харківського «Металіста», і той одним дотиком спрямував «круглого» у ворота – 0:5.

Балаклійський «Цементник», який також претендував на бронзові медалі, теж програв, причому доволі несподівано. Він у рідних стінах приймав передостанню команду першості «Зміїв». Гості, на подив, цей матч провели вельми впевнено і здобули перемогу 1:3.

Після поразок конкурентів «Люботину» треба було на виїзді вигравати в харківського «Металіста Юніор», щоб за два тури до фінішу гарантувати собі місце в трійці. «Городяни» домоглися свого, хоча зробити це їм було важко. Долю поєдинку вирішив єдиний гол. У середині другого тайму «жовто-сині» у власному штрафному майданчику зфолили на капітані гостей Романі Рамазанові, за що головний арбітр зустрічі Володимир Думенко призначив пенальті. Пробивати одинадцятиметровий взявся Владислав Коробкін, який розвів м’яч і воротаря суперника по різних кутах.

Попри те, що рахунок відкрили гості, саме господарі мали хорошу можливість забивати першими, однак на допомогу люботинцям прийшла поперечина. 0:1 – люботинці здобувають важку перемогу, а з нею – і дострокове місце у трійці. Хоча тепер бронзою, яка була метою городян, команда Сергія Ростовського може не обмежитися.

У цьому турі друге харківське «Універ-Динамо ХНУВС» теж здобуло перемогу над куп’янським «Металургом» (4:2).

Таким чином, за два тури до фінішу чемпіонату команду з Першої столиці та «Люботин» розділяють усього три очки, хоча харків’яни мають гру в запасі. Але, крім перенесеного матчу з «Металургом», на динамівців очікують два непрості поєдинки – гостьовий з «Люботином» і домашній з «Вовчанськом», який ставить собі на меті здобути всі перемоги в першості. Отже, боротьба за срібло обіцяє бути цікавою.

Головний тренер «Люботина» Сергій Ростовський сказав, що в останніх двох матчах його підопічні налаштовуватимуться тільки на перемогу.

– Гра з «Металістом-Юніор» вийшла доволі складною. Моментів у матчі було вкрай мало, утім, удача була на нашому боці, і нам вдалося досягти бажаного успіху, – каже Сергій Ростовський. – Якщо на старті фінального етапу в нас було завдання вибороти бронзу, то зараз, звісно, команда налаштовується винятково на срібні медалі.

Також цієї суботи визначився володар Кубка чемпіонів міських (районних) команд. Перший фінальний матч завершився виїзною перемогою борщівського «Атлетика» з Балаклійського району над колодязненським «Факелом» Дворічанського району (1:2). І в матчі-відповіді борщівцям знову вдалося перемогти, цього разу розгромно – 3:0.
Борщівці перемагають у Кубку, пройшовши всі раунди турніру, включаючи попередній.