Постраждалі розповіли про ракетний удар по Чугуєву (фото, відео)

16.02.2024 18:19 Фото/Відео
Наслідки обстрілів Чугуєва 15 лютого Наслідки обстрілів Чугуєва 15 лютого

Постраждалі від ракетного удару в Чугуєві розповіли про момент влучання ворожих ракет у ніч на 15 лютого. Наразі вони займаються відновленням будинків.

Як повідомляє кореспондентка медіа «Слобідський край», на місці обстрілу Чугуєва у ніч з 14 на 15 лютого продовжують усувати наслідки. Місцеві лагодять вікна, дахи та прибирають двори. Інша група людей працює на розборі завалів знищеного будинку, де загинула 67-річна жінка зі своїм собакою. Сусіди згадують, що вона часто гуляла вулицею зі своїм лабрадором. 

В’ячеслав прибирає понівечені рештки паркану та ремонтує дах. На момент обстрілу він був один удома та дивився телевізор.

Удар по Чугуєву: що кажуть постраждалі

В'ячеслав був удома, коли росія вдарила по Чугуєву.

– Відбувся вибух, пішла вибухова хвиля – відкрилися вікна, вилетіли двері та рами. Посипалось каміння, уламки полетіли, дим, відчувався запах пороху. Одразу згасло світло. Усі сусіди вибігли дивитися, що сталося. Загалом було два вибухи, один прямо влучив у сусідній будинок. Інший трохи подалі, – ділиться В'ячеслав. 

В’ячеслав каже, що 15 лютого усім постраждалим видали будівельні матеріали для закриття пошкоджень. Комісії зробили фотографії будинків. Тепер чоловік подаватиме заяву на єВідновлення

Сусід В’ячеслава, Борис, у ніч на 15 лютого вдома не був, там залишалися його домашні тваринки – коти та собака.

Удар по Чугуєву 15 лютого

Коли росіяни вдарили по Чугуєву, Борис був на роботі.

– Я був на роботі, мені зателефонували знайомі, питали, чи все добре. Я сказав, що так… Хто ж знав, що вдома все взагалі недобре. У мене побило дах, деякі вікна вилетіли, деякі віконні рами вийшли зі стіни, – каже Борис.

У дворі Бориса гостей зустрічає собака. Чоловік каже, що він вже по-іншому переживає вибухи. На початку війни стрибав через паркан до сусідів, тепер тихо чекає на закінчення вибухів у будці. Його двір всипаний склом, уламками шиферу та цегли. На будинку видніється палиця з дерева, яка пробила дірку в даху. У будинку осипалась стеля, впала люстра. Борис тільки збирається подавати заяву на єВідновлення.

Постраждалі будинки у Чугуєві

Стеля в будинку Бориса після обстрілів

Наразі на місці влучань працюють енергетики. Учора фахівці повернули світло 208 споживачам, сьогодні підключать ще десять.