Енергетики усувають наслідки ракетного удару по Чугуєву 15 лютого (фото)

16.02.2024 12:42 Чугуїв
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

У Чугуєві після ракетних ударів повернули світло 208 споживачам, ще десять залишаються без електропостачання.

Як повідомляє кореспондентка медіа «Слобідський край» у Чугуєві на місці ракетного удару, що росія завдала з 14 на 15 лютого, продовжують усувати наслідки. Енергетики другий день працюють над відновленням світла.

– У ніч з 14 на 15 лютого внаслідок ракетного удару були пошкоджені повітряні лінії 0,4 кВ від трансформаторної підстанції у Чугуєві. Також пошкоджені проводи, опора, кабель 0,4 кВ та вихід з підстанції, – розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник Чугуївського РЕМ АТ «Харківобленерго» Андрій Семенов.

Енергетики усувають наслідки обстрілу Чугуєва

У Чугуєві відновили світло 208 споживачам

Учора енергетики змогли відновити електропостачання 208 споживачам. Наразі без світла залишається десять споживачів.

– Ми не могли одразу провести всі відновлювальні роботи через те, що на місці були залишки бруду, каміння від обстрілу. Після того, як робітники ЖКГ прибрали наслідки обстрілу, ми продовжили відновлювальні роботи. Сьогодні до 16-ї години дня плануємо встановити опору, виконати монтаж проводу близько 160 метрів. Також заживимо останніх десятьох споживачів, за винятком тих, чиї домівки були знищені, – каже Андрій Семенов.

Наслідки обстрілу Чугуєва

Унаслідок ракетного удару пошкоджено проводи, опора, кабель 0,4 кВ

На місці обстрілу працює дві бригади розподільних мереж, майстер та десять працівників. Також до робіт залучено спецтехніку – автовишки, бурокранові установки.