Що побудували у Харкові рівно 50 років тому

Що побудували у Харкові рівно 50 років тому

Фото з архіву "СК"

Окрім Салтівки та метро, роботи велися також на П`ятихатках. А біля Благбазу у червні 1970 року відкрився справжній торговий велетень.

"Соціалістична Харківщина" № 106 від 2 червня 1970 року:

"Чудовий дім

Вісімдесят сімей нещодавно в’їхали в новий кооперативний будинок у харківському селищі П’ятихатки. Мешканці квартир мають всі вигоди. В кімнатах – дубовий паркет, стіни пофарбовані до смаку кожного господаря, бо всі заздалегідь знали своє майбутнє житло. Новосели з П’ятихаток вдячні будівельникам, які звели такий чудовий дім".

Автор - Г. Ільченко

"Соціалістична Харківщина" № 111 від 10 червня 1970 року:

"Будинок торгівлі відкрито

Фото з архіву "СК"

У Харкові в районі Центрального колгоспного ринку відкрито новий Будинок торгівлі. В 34 секціях і 6 відділах до послуг покупців усі види промислових товарів. В цьому торговельному містечку все обладнано по-сучасному. Внизу величезний салон по продажу меблів. Тут дають поради, як прикрасити квартиру. Крім того, є салони телевізорів, мотоциклів і велосипедів, електросвітильників тощо. Бюро інформації дає відвідувачам довідки про наявність тих чи інших товарів, а бюро по оформленню і доставці товарів додому значно скорочує час покупки. Всі п’ять поверхів радіофіковано. На трьох торговельних лініях працюють 320 продавців. Щодня тут продають товарів на 100 тисяч карбованців. Постачають Будинок торгівлі кращі харківські фірми". Фото Й. Пітельмана.

Читайте також: Виробництво авторучок із золотим пером починалось у Харкові 

Матерiaли по темі

Автор: Інна Можейко
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: