Автомобільний бустер для дітей: з якого віку можна використовувати

Автомобільний бустер для дітей: з якого віку можна використовувати

Закон забороняє перевозити в автомобілі дітей без спеціальних засобів додаткової безпеки. З малюками все зрозуміло – для них є автокрісла. Та як бути з дитиною, яка зі свого крісла вже виросла, але ще не досягла 12 років, коли може їздити без додаткових пристосувань? Тут є два варіанти вирішення проблеми: купити традиційне автокрісло відповідного розміру або бустер.

Що таке автомобільний бустер?

Бустер – це різновид дитячого автокрісла. Від класичного відрізняється відсутністю спинки. По суті, конструкція бустера – це міцна подушка, часто з підлокітниками, на яку садять дитину, аби трохи припідняти її над штатним сидінням авто.

Більшість моделей таких сидінь розрахована на те, щоб зробити юного пасажира на 20-30 см вищим. Зазвичай цього достатньо, щоб правильно зафіксувати дитину автомобільним ременем безпеки. Зважаючи на специфіку конструкції, такі сидіння значно легші та мобільніші, ніж традиційні крісла. Їх легко переносити, брати з собою в інше авто, а для зберігання їм не потрібно багато місця.

Як вибрати сидіння для дітей різного віку?

Традиційно вважається, що такі пристосування годяться для дітей віком від 3 до 12 років. Оптимальні моделі для різного віку можна купити в магазині https://allo.ua/ru/detskie-avtokresla/tip-avtokreslo_buster/. Але спершу варто запам’ятати, що бустери бувають двох типів:

  • група 2/3 – підходять для дітей віком від 3 до 12 років, або ж на вагу від 15 до 36 кг, мають додатковий ремінець, який регулює положення автомобільного паска безпеки;
  • група 3 – підходять для дітей від 6 до 12 років, або ж вагою 22-36 кг.

Зазвичай габарити бустерів стандартні, що суттєво полегшує вибір сидіння. Проте якщо вам знадобиться допомога, то завжди можна звернутися до консультантів магазину.

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: