Будинки з контейнерів: як зекономити час та гроші

Будинки з контейнерів: як зекономити час та гроші

фото roomester.ru

У світі все більше стають популярними модульні будинки. Відбувається це завдяки тому, що такі будинки швидко збираються, за необхідності швидко та легко переміщаються, та й ціна таких будівель є доступною. Один з варіантів модульних будинків – це будинки з контейнерів. Що вони собою являють?

Це контейнерні блоки, які з’єднуються між собою в одну будівлю. Кожний блок складається з каркаса, зовнішньої обшивки і утеплювача. Такі блоки легко можна переобладнати під магазин, робочий офіс, гараж для автомобілів і навіть житлове приміщення.

Каркас контейнера

Зазвичай він зроблений з міцного металу, який розрахований на високі навантаження, тому з блоків можна збирати дво- і триповерхові будівлі.

Стіни блоків

Конструкція для створення приміщення – екологічна і пожежобезпечна. Внутрішні стіни обшивають листами ДСП, їх також можна пофарбувати або поклеїти на них шпалери.

Зовнішня обшивка

Зазвичай використовується профлист, але можна покрити фасад сайдингом або пофарбувати – все залежить від того, для чого буде служити будова і які уподобання у замовника.

Які переваги

Будинки з контейнерів мають багато переваг порівняно з капітальним будівництвом:

  • швидкість і простота збирання – збираються вони, залежно від свого призначення, від 1 до 7 днів, а до експлуатації будуть готові вже через 1–3 місяці;
  • мобільність – такі будівлі можна швидко перевезти у разі необхідності;
  • доступність – для того щоб зібрати будинок з контейнера, не потрібні спеціальні дозволи, які зазвичай видаються для капітального будівництва житла;
  • низька вартість – для таких будівель не потрібно копати міцний фундамент, та й самі блоки коштують не дуже дорого;
  • довговічність – такий блоковий контейнер може служити багато років.

Офіси та житлові будинки з контейнерів

Стіни, стеля та підлога таких споруд збираються із сендвіч-панелей або профлистів. Усі елементи конструкції герметичні, завдяки цьому будівля стає захищеною від різних погодних умов.

Як же саме з контейнерів роблять житлові приміщення? Все просто. Під час монтажу контейнерів фахівці встановлюють вікна та двері, проводять електрику і воду, утеплюють приміщення та оздоблюють стіни і стелю.

З контейнера можна також зробити гараж, якщо питання житла вирішено, але немає де ставити машину. Потрібно лише підібрати контейнер за розміром та за необхідності трохи його доробити.

Якщо є тверда впевненість, що будинок з контейнерів – це саме те, що вам потрібно, варто звернутися до фахівців. Наприклад, «Artmetall Україна» багато років займається будівництвом модульних об’єктів різного призначення: кіосків, торговельних павільйонів, адміністративних і офісних будівель, каркасних і збірних будинків, а ознайомитися з їх проектами можна за посиланням https://artmetall.ua.

Матерiaли по темі

Автор: Олеся Скачко
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: