Гороскоп на 12–18 жовтня 2020 року

Гороскоп на 12–18 жовтня 2020 року

Колаж Бріани Янковської

Сприятливі та несприятливі дні для кожного знаку зодіаку.

ОВЕН
Підготуйтеся до насиченого й вельми напруженого періоду. Запорукою успішного ходу справ стане поєднання практичної хватки зі здоровим честолюбством. Вам необхідно сконцентруватися на найголовнішому й не розпорошуватися на дрібниці. Добре займатися руйнуванням старого й розгрібанням проблем, які накопичилися. Навантаження на роботі бажано звести до мінімуму. У вихідні не дозволяйте близьким «годувати» вас повчаннями. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ
Не все бажане реалізується, але не варто впадати від цього у розпач і зневірятися. Депресія не помічник у справах, вона погіршить тільки ситуацію. Постарайтеся зрівноважити чаші терезів вашого настрою й емоційного стану. Інакше ви ризикуєте витратити багато дорогоцінної енергії даремно. Знаходьте в будь-якій ситуації позитивні моменти, радійте тому, що відбувається, і ви побачите, як життя покаже вам світлу сторону. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ
Будьте уважними до нової інформації, вам можуть зробити цікаву і вигідну пропозицію. Знадобиться усамітнення, а з ним можуть виникнути проблеми. Вас можуть відвідати незвані гості, постарайтеся показати щедрість і привітність. В особистому житті можна розраховувати на романтику, ніжність і турботу. До того ж у вихідні ви опинитеся в приємній веселій компанії. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

РАК
Ви покажете навколишнім приклад блискучого професіоналізму. Це чудовий час. Відносини з колегами будуть хорошими й конструктивними. Спільна справа об’єднає вас і усуне розбіжності. Вихідні проведіть у сімейному колі, близькі порадують вас подарунками. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ
Не варто поспішати, спроба подолати перешкоду знаскоку може призвести лише до травм – як фізичних, так і моральних. Значущу роль будуть відігравати відносини начальник-підлеглий. Не бажано починати щось нове. Обмежтеся невеликими справами й намагайтеся відгородити себе від неприємних зустрічей. Можна виявляти активність, багато питань зрушаться з мертвої точки. У вихідні ви досягнете блискучих результатів, продовжуючи початі справи. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ДІВА
Не варто особливо довіряти своїм передчуттям і інтуїції. Вирішальне значення для просування вперед, до потрібної вам мети, буде відігравати інформація, тільки обов’язково переконайтеся в її достовірності. Може виникнути ситуація, коли вам доведеться займатися кількома справами одночасно, результати цих зусиль ви відчуєте наступного тижня, і вони вас порадують. У вихідні використовуйте будь-яку можливість провести більше часу вдома, з родиною і дітьми. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ТЕРЕЗИ
На перший план можуть вийти проблеми кар’єри. Головне – не ризикувати й не пускатися в авантюри. Не звалюйте на себе чужі обов’язки і проблеми, інакше ви не впораєтеся з поставленими завданнями. Вас очікує небувалий енергетичний підйом, ви багато чого встигнете зробити, якщо не будете витрачати час на порожню балаканину. Вихідні обіцяють бути вдалими практично у всьому. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН
У справах професійних вам буде потрібний несподіваний підхід і швидка реакція. Ваші ідеї принесуть вам значний дохід. Можна навіть розраховувати на миттєві результати і великий прибуток. Саме зараз ви можете прийняти важливе, доленосне рішення, яке змінить ваше особисте життя на краще.
Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ
Ви зможете зайняти активну позицію і добитися успіху в будь-якій сфері діяльності. Ваші досягнення на рівні розмірковувань необхідно підтвердити практикою, і можливість зробити це у вас з’явиться. Вихідні будуть сприятливими для відпочинку в колі родини, це заняття навіть зробить вам приємність, якщо ви самі все не зіпсуєте, намагаючись нав’язати навколишнім свою точку зору на всі питання разом. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

КОЗЕРІГ
Саме час з усією серйозністю задуматися про майбутнє й прийняти важливе рішення, від якого буде залежати ваше подальше життя. Бажано, щоб зростання вашої активності й заповзятливості не перетворювалося на імітацію бурхливої діяльності. Ви зможете повною мірою задіяти всі зв’язки, але необхідна наполегливість для подолання труднощів. Постарайтеся не сперечатися з начальством і зважати на чужу думку. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

ВОДОЛІЙ
Ваші почуття можуть бути піддані випробуванням. Можливі також обмани й зради. Однак це не кінець світу. Краще дізнатися про те, що відбувається у вас за спиною. На роботі успіх може супроводжувати вас, якщо ви не будете розмінюватися на дрібниці. Плани можуть змінитися через проблеми в родині. Вихідні краще провести в комфортній обстановці, уникаючи непотрібних контактів. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

РИБИ
Ви будете схильні виявляти поблажливість до власних недоліків, але водночас багато чого вимагати від інших. Не переступайте меж, інакше ваш авторитет може похитнутися. Не піддавайтеся на провокації, тому що вас захочуть використовувати, втягуючи в конфліктну ситуацію. У вихідні займіться облаштуванням будинку, попередньо викинувши з нього непотрібний мотлох. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: