Гороскоп на 27 липня – 2 серпня

Гороскоп на 27 липня – 2 серпня

Колаж Бріани Янковської

Левам та Дівам доведеться робити непростий вибір, а Козерогам зірки пророкують вдалу поїздку.

Спокій вам тільки сниться. Однак постарайтеся все-таки зайняти вичікувальну позицію та накопичити сили. Тоді ваші зусилля приведуть вас до перемоги над обставинами. Постарайтеся зайняти стосовно начальства нейтральну позицію, інакше в колег виникнуть питання. Не тягніть із розв’язанням сімейних проблем, прямо кажіть, що вас не влаштовує. У вихідні відправляйтеся за місто. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

Основними подіями можуть стати справи, пов’язані з родиною та будинком. У цій царині зірки пророкують багато нового, ваші близькі люди можуть позбутися звичних орієнтирів. Пам’ятайте, що будь-які зміни хороші лише в розумних межах. Ви з легкістю зможете усунути практично будь-який конфлікт на роботі та будете дуже переконливі на нарадах. У вихідні вас можуть виникнути цікаві ідеї – постарайтеся їх здійснити. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

Почнуть реалізовуватися дуже важливі для вас плани, передусім, це стосується особистого життя. Постарайтеся бути гранично чесними із собою, ця якість дозволить вам стати хазяїном ситуацій. Сприятливий час для відпустки та приємної подорожі до моря, що буде дуже корисно для вашого здоров’я. Вихідні дні та відпочинок у колі родини принесуть радість. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Вам таки варто звернути увагу на думку навколишніх. Близькі люди бажають вам добра й можуть дати цінну пораду. Сприймайте дрібниці, які з вами відбуваються, як сигнали, що вказують, як себе треба вести. У професійній сфері на вас чекає підвищення зарплати та кар’єрний ріст. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

Не намагайтеся нічого вирішувати за допомогою сили та лайки. Зате чутливість і гнучкість дозволять добитися хороших результатів. Вам доведеться зробити вибір, дійте спокійно, обдумано й без поспіху. У вихідні ви можете занадто емоційно реагувати на події, що відбуваються, тому варто подбати про те, щоб вони пройшли легко й приємно. Вибирайтеся на пляж або за грибами, проведіть час у компанії друзів і не думайте про проблеми. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

Вам знадобиться правильний розрахунок, швидке рішення і вміння згуртувати колектив. Ваша активність і енергійність дозволить зрушити з мертвої точки справи, які накопичилися. До того ж сили краще направити на найважливішу мету, а не розтрачувати їх на дрібниці. Будьте стриманими та обережними, не намагайтеся пробити лобом стіну, єдине, чого ви доб’єтеся, – це головний біль. У вихідні займіться розгрібанням накопичених домашніх або дачних справ. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

Настрій (та й стан) може виявитися абсолютно неробочим. Постарайтеся зібратися, оскільки саме зараз ви зможете розв’язати навіть, здавалось би, нездоланні проблеми в професійній сфері. Якщо, звичайно, не будете витрачати час і сили на критику навколишніх і жалість до себе улюбленого. У вихідні відправляйтеся на природу. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

На вас чекає справжній фінансовий успіх, справи йдуть вгору, ви відчуваєте, що робите все правильно. Але не забувайте й про особисте життя. Слушний час для відпустки й подорожі, яка вам подарує яскраві події й приємні враження. Вихідні налаштовують до планування на найближче майбутнє. Постарайтеся менше сумніватися й більше діяти, тоді ви легко впораєтеся з багатьма проблемами. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

Ви розумні й іронічні, ваші влучні вислови зараз попадають прямо в ціль, щоправда, свою думку іноді краще залишити при собі, щоб не зіпсувати відносини з колегами або друзями. На роботі покажіть себе спокійною і врівноваженою людиною, яка не дратується через дрібниці, але й не дозволяє сідати собі на шию. Ваші зусилля будуть помічені й нагороджені. На вас чекає премія або додатковий заробіток. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

Будуть удалими поїздки й подорожі. Ваші ідеї й задуми підтримають. Варто навести порядок, усе розкласти по поличках, навіть власні думки й почуття. У вихідні хтось буде пильно стежити за вашими справами і зробить висновки, які можуть серйозно вплинути на вашу долю. Отже, не лінуйтеся і будьте відповідальними. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

Ваш соціальний статус доволі міцний, але вам знадобиться підтримка начальства, звертаючись з проханням, виявіть дипломатію й такт. Постарайтеся бути гнучкішими під час обговорення ділових питань з колегами, не наполягайте на своїй точці зору, вислухайте всі думки. У вихідні уважно стежте за тим, що відбувається навколо вас, можливі обман, лестощі й маніпуляції. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Вам необхідно бути уважнішими та обережнішими. Навколо вас плетуться інтриги. Не вплутуйтеся ні в які, навіть невинні, авантюри. Можлива поява нових ідей. В особистому житті ви можете відчути розчарування. Зате у вихідні на вас чекає нова романтична зустріч. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Автор: Інна Можейко
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: