Гороскоп на 6–12 липня

Гороскоп на 6–12 липня

Колаж Бріани Янковської

Дізнайтесь, що віщують вам зірки!

Давно назрілі зміни у вашому житті нарешті відбудуться. Можливо, з’явиться можливість познайомитися з людьми, які вплинуть на вашу долю. Якщо вирішили щось зробити, дійте відразу, щоб не упустити дорогоцінного часу. Ви будете багато думати та аналізувати і знайдете вихід з будь-якої ситуації. У вихідні бажано знизити навантаження до розумного мінімуму, це несприятливий час для нудної роботи. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

Вас можуть порадувати або заморочувати постійні переїзди з місця на місце. Виявіть щирий і активний інтерес до справ близьких людей. Важливо не порушувати ніяких правил, тоді й удача буде вас супроводжувати. Сприятливий час для того, щоб добитися свого у важливій суперечці. У вихідні є вірогідність з головою зануритися в біганину та клопоти. Добре б було провести їх на природі. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

Активний і плідний період. Ви знайдете гармонію та відчуєте радість життя. Виявіть терпіння та ласку стосовно близьких людей. На роботі вам необхідно вловити важливу ідею, яка, як за помахом чарівної палички, розширить ваші можливості. Вихідні можуть виявитися найсприятливішим часом для серйозних змін у вашому особистому житті. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Постарайтеся менше напружуватися і було б дуже добре відпочити. Безкорисливе служіння близьким і коханим людям, зрозуміло, справа шляхетна, але й тут потрібно робити перерви. Не варто зациклюватися тільки на матеріальних благах, краще подумайте про душу. Вихідні принесуть сюрпризи. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Ви відчуєте якусь силу, яка дозволить вам братися за справи, у яких ви раніше відчували невпевненість, а також бути товариськими і розкріпаченими у будь-якій ситуації. Ви зможете випадково виявити раніше приховану, але дуже важливу для вас інформацію, яку зможете використовувати, щоб мати для себе зиск. Несприятливий час для прийняття відповідальних рішень. У вихідні ви можете знайти довгоочікувану відповідь на давно хвилюючі вас питання. До того ж усе виявиться значно простіше, ніж ви це уявляли. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

Вас може поманити нова робота, але не поспішайте все міняти, спочатку варто з’ясувати деталі. Можуть з’явитися неприємні новини. Але, звичайно, непрості питання повинні вирішуватися без особливих перешкод. Варто виділити час для спілкування з друзями. Не захоплюйтеся самокритикою, навпаки, зараз себе треба усіляко рекламувати. У вихідні в спілкуванні з близькими людьми компроміс буде вам вигідним. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Складний і напружений період з багатьох поглядів. Варто докласти зусиль, щоб одержати бажане. Несподіване багатство вам у руки саме не впаде. Не уникайте нових знайомств, ви набудете корисних зв’язків. Цілком можливо, що щось або хтось сприяє тому, щоб ви почали дивитися на світ трохи по-іншому. Це може додати гострих відчуттів. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Ви можете успішно впоратися з найскладнішими завданнями, які раніше уявлялися нерозв’язними. Поставтеся з обережністю до нових ділових пропозицій. Бажано знизити обсяг роботи, не забувайте про відпочинок і розваги: відчуєте умиротворення та радість. Ви будете просто неперевершеними, ваш авторитет зросте. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

Чудовий період для творчості та кар’єри. Ваша працездатність буде дивувати навколишніх. Зосередженість і енергія принесуть прибуток. Особисті стосунки зараз краще не з’ясовувати, у родині буде важко прийти до єдиної думки. Може надійти цікава та корисна для роботи інформація. Тільки не розголошуйте професійні секрети стороннім. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

Вам залишилося докласти для досягнення ваших намірів зовсім небагато зусиль. Потрібний останній ривок і віра в себе. Можна здійснювати навіть найсмиливіші задуми. У вихідні варто знайти час для зустрічі з друзями й теплого спілкування. Під тиском обставин ваша точка зору може змінитися, і нехай вас не бентежить, що хтось буде відчувати через це незручність. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

Постарайтеся ні з ким не сперечатися, щоб не сполохнути ідилію. Вас буде мучити бажання бурхливої діяльності, але чи варто метушитися і починати нові проекти – це ще невідомо. Якщо вам запропонують допомогу, не відмовляйтеся. В особистому житті ймовірні конфлікти, зради та непорозуміння. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

Ідеї, які будуть виникати, варто одразу ж випробувати на практиці. На роботі в авантюри краще не лізти та в інтригах ліпше не брати участі. Бажано логічно та коротко викладати свої думки, а якщо не буде виходити, краще відкласти важливу розмову. Оригінальність мислення дозволить легко впоратися з виникаючими проблемами. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: