Парфум для чоловіка: вибираємо правильно

Парфум для чоловіка: вибираємо правильно

Фото: expertology.ru

У минуле пішло уявлення про те, що косметика і парфумерія — це суто жіночі «штучки», а справжньому чоловіку вони не потрібні. Зараз навіть створення образу «брутального мачо» вимагає грамотного застосування косметичних засобів. І без парфумерії тут не обійтися.

Весь необхідний асортимент косметики для чоловіків — від звичних кремів для гоління, шампунів і гелів для душу до антиперспірантів, наборів для догляду за бородою гелів і кремів для волосся і засобів для укладання волосся можна знайти в інтернет-магазині «EZEBRA». Там же можна обрати і «запах», який стане завершальним штрихом до образу. Залишилося тільки вирішити, який саме.

Фото: www.wmj.ru


Види ароматів
Обираючи аромат, потрібно відштовхуватися від віку, роду занять, способу життя і того, що ви хочете отримати. Погодьтеся, смішно, коли вчорашній школяр, бажаючи набути соліднішого вигляду, користується запахом із солодкуватим тягучим смаком і нотками дорогого тютюну замість того, щоб взяти свіжий легкий аромат.

Тому, щоб не помилитися у виборі парфуму, краще розібратися з їх видами.
1. Для ділових чоловіків підійдуть трав’яні і деревні відтінки з нотками кедра і сандалового дерева.
2. Для сексуальних, чарівних і норовливих мачо — парфуми, в яких використовуються ефірні олії, амбра і пачулі. Один з кращих ароматів цього типу — euphoria calvin klein for men: злегка пряний деревний запах, глибокий і загадковий, владний і спокусливий. Огортаючи свого володаря пахучим серпанком, він дарує впевненість у собі і робить чоловіка привабливим і сексуальним, привертаючи увагу протилежної статі.
3. Для представників творчої богеми — теплі запахи з непередбачуваними відтінками.
4. Для тих, хто дотримується спортивного стилю — тонкі і свіжі цитрусові або морський аромати.
6. Для тих, кого називають «свій у дошку», вірним другом, що не розлучається з косухою і байком, але при цьому і чарівним серцеїдом — східні пряні або свіжі, з фруктовою нотою.
7. Класика — чуттєві привабливі аромати, що підкреслюють статус і інтелект, з шкіряними акордами та ноткою дорогого тютюну.


Фото:
statusmen.ru


Як визначити стійкість

Стійкість парфуму залежить від того, який відсоток ароматичних речовин у ньому міститься. Тому щоб визначитися у виборі, варто знати, що найстійкіші — це духи: однієї їх краплі вистачить, щоб аромат зберігся на цілий день. Це найдорожчий вид парфуму.
Туалетна і парфумована вода містить до 15 % ароматичних речовин. Це дозволяє зберегти запах від 4 до 8 годин.
Одеколон містить 3–8 % речовин — «носіїв запаху», тому він найменш стійкий і застосовується зазвичай як засіб гігієни.

 

Матерiaли по темі

subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: