Пересадка волосся: що потрібно знати перед операцією

Пересадка волосся: що потрібно знати перед операцією

Фото: blizko.ru

Трансплантація волосся на голову – доволі-таки складна операція, до якої потрібно бути добре підготовленим.

Багато людей, які замислюються про пересадку волосся, ставлять собі питання: чи підходжу я для цього? Щоб отримати точну відповідь на це запитання, вам потрібно звернутися до фахівця з волосся і шкіри перед тим, як проводити цю операцію. В основному проблем для пересаджування волосся не виникне, якщо у вас немає серйозних проблем зі здоров’ям і у вас достатньо резерву волосся на потилиці для пересадки. Наприклад, якщо у вас цукровий діабет, злоякісні новоутворення, інфекційні та запальні процеси в стадії загострення, захворювання крові тощо, вам ця процедура протипоказана. 

Якоїсь верхньої вікової планки для пересадки волосся немає, її роблять у будь-якому віці, але тільки якщо ви досягли повноліття. До речі, пора року не має значення для пересадки волосся. Після операції можна носити будь-які головні убори, тільки потрібно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря-трихолога.

Коли людина розуміє, що вона може зробити пересадку волосся, вона замислюється: а наскільки болісно це буде? Можемо вас заспокоїти, це мінімально інвазивна хірургічна процедура, але ви можете відчувати певний рівень дискомфорту. Його рівень залежить від вашого організму і досвіду обраного вами хірурга. Загалом ви можете відчувати легкий біль і дискомфорт. Тому намагайтеся вибрати хорошу клініку для пересадки волосся, одна з таких – турецька компанія Global medik.

Побічні ефекти при пересадці волосся можливі, втім вони незначні. Наприклад, після операції може залишитися дуже маленький рубець, але він зникне через рік.

Не лякайтеся, коли через 2–3 тижні після трансплантації ваше пересаджене волосся випаде. Це нормальне явище. Через 3–4 тижні воно знову виросте. А через 2–3 місяці після пересадки волосся починають рости нові волосяні фолікули, і остаточні результати можуть зайняти десь рік.

Деяким людям може знадобитися і повторна пересадка волосся. Це залежить від вашої обширності облисіння. Після першої пересадки волосся рекомендується використовувати ліки і профілактичне лікування. Але в деяких випадках, якщо ви дуже лисі, ви не можете бути задоволеними результатом після першої процедури, і хочете ще одну. Якщо у вас хороший резерв волосся на потилиці, операцію можна зробити наступного дня, але фахівці рекомендують почекати десь близько півроку до наступного сеансу.

Матерiaли по темі