Цифра дня — 70,1 мільйона яєць за два місяці снесли кури в Харківській області

Цифра дня — 70,1 мільйона яєць за два місяці снесли кури в Харківській області

Фото:pixabay.com

Порівняно з першим березня минулого року виробництво яєць збільшилось на 2,2 мільйона штук, або на 3,2 %.

А от виробництво м’яса (у живій масі) зменшилось – на 1,1 тисячі тонн, або на 4 %, молока – на 1,2 тисячі тонн, або на 1,8 %.

Про це повідомило Головне управління статистики у Харківській області.

За розрахунковими даними, на початок весни у господарствах усіх категорій області кількість поголів’я великої рогатої худоби склала 186,5 тисячі голів. Серед цієї кількості і 88,1 тисячі корів. Свиней  маємо 152,5 тисячі голів, овець і кіз – 75,3 тисячі, птиці – 6,3 мільйона голів.

За даними заступника начальника Головного управління статистики у Харківській області Ігоря Наумова, порівняно з відповідним періодом минулого року кількість птиці свійської зменшилась на 392,2 тисячі голів, а це на 5,9 %, стадо великої рогатої худоби скоротилось на 7,2 тисячі голів, або на 3,7 %. У тому числі корів поменшало на 2,5 %. Свиней зменшилося на 37,0 тисяч голів, що складає 19,5 %, а овець та кіз – на 0,5 тисячі голів, або на 0,7 %.

Як розповіли у відомстві, у січні – лютому цього року господарствами всіх категорій області було вироблено м’яса (у живій масі) 26,7 тисячі тонн, молока 65,5 тисячі тонн, а яєць – 70,1 мільйона штук.

Читайте також: Сформувалася звичка: що змінилося за рік роботи програми «Доступні ліки»

За матеріалами: ГУ статистики у Харківській області

Матерiaли по темі

Автор: Тетяна Василець
subscription
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини:
Підписка на розсилку
Хочу отримувати головні новини: