На Харківщині ще два райони потрапили до «помаранчевої» зони

25.09.2020 10:59 COVID-19
Фото: СК Фото: СК
Наразі «помаранчеві» два міста та три райони області.

24 вересня Державна комісія з питань ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Цього разу жоден населений пункт Харківщини не потрапив до «червоної» зони. Проте «помаранчевих» місць на карті побільшало. Так, до «помаранчевої» зони віднесли міста Харків і Люботин, а також Великобурлуцький, Богодухівський та Зачепилівський райони. Останні два райони до цього перебували у «жовтій» зоні.

Збільшилася кількість і населених пунктів у «жовтій» зоні: міста Ізюм, Куп’янськ, Лозова, Первомайський та Чугуїв, Балаклійський, Барвінківський, Валківський, Вовчанський, Дергачівський, Зміївський, Золочівський, Ізюмський, Кегичівський, Коломацький, Красноградський, Краснокутський, Лозівський, Нововодолазький, Первомайський, Харківський, Чугуївський та Шевченківський райони Харківської області. У попередньому зонуванні Куп’янськ та Лозівський район перебували у «зеленій» зоні.

Аналогічна ситуація спостерігається по всій країні. Лише дві адміністративні одиниці віднесені до «червоної» зони (у попередньому зонуванні було 14). До «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки віднесено 111 адміністративних одиниць, що на 26 більше, ніж минулого тижня.
А «жовтий» рівень установлено у 259 адміністративних одиницях, що на 23 більше, ніж тижнем раніше. До «зеленого» увійшло 245 адміністративних одиниць.
Нове зонування почне діяти з 28 вересня.

Читайте також: Олександр Чумак: Бізнес виходитиме з коронакризи щонайменше рік

 

Автор: Андрій Соха

Теги: