Що відбувається з мешканцями Харківської області на карантині - БЛОГ

12.04.2020 16:00 COVID-19
Для багатьох мешканців Харківщини перебування у чотирьох стінах стало дуже складним випробуванням. Про плюшки та складнощі находження вдома в форматі 24/7 розповіли «СК» читачі.

На запитання, що виявилося для них марним у квітні, абсолютний рекорд має відповідь «косметика» (зокрема, шампунь та губна помада), абонементи у спортзали та басейни, участь у фестивалях та конкурсах, бронювання поїздок за кордон, чемодани, нові костюми. І навіть прогноз погоди! А й справді…

А одна читачка дуже сумує про нові туфлі на підборах, бо боїться, що «після карантину підбори вже не витримають вагу».

До речі, про вагу та інші труднощі. На питання, що найважче у карантині, у топі відповідей було «заставити себе менше їсти». Тому що, як прокоментувала наша читачка з Балаклії, дуже важко «спробувати о 18.00 «іти додому», пам'ятати, що пити чай - це ПИТИ, а не доїдати кекси за трьома дітьми... кожні 40 хвилин».

Також читачі відзначили неймовірні труднощі у переодяганні з піжами в «нормальний» одяг, спробах заставити себе вимити голову та придумати нові розваги для дітей. Додаткові серйозні труднощі у тих, хто працює дома, а дитина одночасно навчається онлайн.

Але й у карантина є позитивні сторони. Наша читачка із Змієва повідомила, що від нудьги її донька «вперше сама вилізла до города боротися з бур’янами», багато читачок почали онлайн займатися фітнесом та самоосвітою. Багато тих, хто закінчив чи закінчує справи, які були відкладені «до кращих часів». І хоча часи не найкращі, але хтось закінчив в'язати светр, хтось навів порядок у гаражі, а хтось навіть опановує нову професію.

А що відбувається на карантині у вас? Пишіть нам у соцмережі або на електронку.

Читайте також: Три нові випадки COVID-19 зафіксовано на Харківщині

 

Автор: Лариса Гнатченко