Учителям Харківщини куплять ноутбуки для дистанційних уроків

12.05.2021 09:40 COVID-19
Онлайн платформа неформальної освіти Онлайн платформа неформальної освіти

Харківська область отримала майже 60 мільйонів гривень державної субвенції на ноутбуки для вчителів та організацію ЗНО під час карантину.

Відповідно до постанови Кабміну від 21 квітня «Про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу в закладах загальної середньої освіти», наша область отримає майже 60 мільйонів гривень.

Читайте також: Як після реконструкції змінився вигляд Красноградської лікарні – ФОТО

Понад 58 мільйонів гривень державної субвенції спрямують на придбання ноутбуків для педагогічних працівників. Ще 1,2 мільйона гривень – на засоби індивідуального захисту та дезінфекції для пунктів ЗНО.

 – Перший напрямок – придбання ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та їх філій. Це дозволить організувати дистанційне навчання в майбутньому на більш високому та якіснішому рівні. Другий напрямок – на придбання засобів захисту, необхідних для проведення основної та додаткової сесій ЗНО, – розповіла директорка Департаменту науки і освіти ХОДА Анжеліка Крутова.

За її словами, першочергово ноутбуки отримуватимуть заклади загальної середньої освіти з кількістю здобувачів не менш ніж 250 осіб та опорні заклади, в яких кількість здобувачів без урахування філій не менш як 200 осіб. 

Потім техніку придбають у заклади з кількістю здобувачів не менш як 100 осіб і вже у третю чергу – менш ніж 100 осіб.