На газифікацію від НАК “Нафтогаз України” Харківська область отримає понад сто сімдесят мільйонів

05.06.2012 16:31 Економіка
Перед підписанням договору між Харківською областю і НАК “Нафтогаз України” узгоджено останні формальності. Про це під час прес-конференції заявив губернатор Харківської області Михайло Добкін.

Він зазначив, що договір буде складатися з двох частин на загальну суму 175 млн грн. З них 125 млн грн буде виділено на газифікацію в 2012 році, і 50 млн — на рішення соціальних проблем регіону.

- Я свій підпис поставив, і в телефонному режимі з головою «Нафтогазу» Євгеном Бакуліним все обговорив. Днями вони отримають на руки свій екземпляр договору і підпишуть його, і тоді ми формально будемо говорити про те, що всі процедури були виконані, і наш регіон отримав чергові 175 млн. грн. від НАК «Нафтогаз України» на рішення наболілих питань, - підкреслив Михайло Добкін.

За словами губернатора, в минулому році ця сума становила 150 млн. грн., з яких було освоєно 99 млн. грн.

- Через погодні умови і закінчення року, яке завжди пов'язане з дефіцитом коштів, 51 млн. грн. надійшли тільки в цьому році, і всі об'єкти, які за цей рахунок повинні були бути газифіковані в 2011 році, будуть завершені в цьому, - додав Михайло Добкін.

Тамара Кіч

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта