Понад вісім тисяч мешканців Харківщини переїдуть на нові вулиці

11.09.2012 12:20 Економіка
http://pereezd-mo.ru http://pereezd-mo.ru
Перереєстрація людей, що проживають на приєднаних до Харкова територіях, почнеться після 28 жовтня, - пише Харківська міська рада.

За словами директора Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільної оборони Валентина Топчія, ця процедура буде безкоштовною. За підрахунками влади, всього перереєстрації підлягає 8128 чоловік. Крім того, за бажанням люди зможуть перереєструвати і транспортні засоби.

У зв'язку із розширенням Харкова перейменують понад 90 вулиць, провулків та в'їздів, назви яких дублюються. Наприклад, вулиця Миру, Джерельна, Спортивна тощо.

Як повідомив директор Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан, людей, що проживають на приєднаних дол харкова територіях, буде обслуговувати міський пасажирський транспорт. Також пересунуть знаки, які вказують на в'їзд і виїзд з міста. Новоспечених харків'ян також долучать до програму телефонізації приватного сектора.

Нагадаємо, 6 вересня Верховна Рада України затвердила нові кордони Харкова. Проект постанови про зміну меж Харкова передбачав збільшення площі міста на 4 тис. 450,58 га

Автор: Администратор сайта