Електровози Skoda складатимуть на українському підприємстві

21.06.2012 15:38 Економіка
В Україні збиратимуть електровози Skoda В Україні збиратимуть електровози Skoda

В Україні збиратимуть електровози Skoda.

Укрзалізниця спільно з компанією Skoda планує розпочати виготовлення електровозів подвійного живлення (двосистемних електровозів). Про це стало відомо від першого заступника Генерального директора Укрзалізниці Микола Сергієнко, повідомляє сайт Укрзалізниці.

«Сьогодні доопрацьовуються фінансові умови, і, думаю, уже на початку липня з компанією Skoda буде підписаний договір на придбання 30 електровозів. Планується, що перші п'ять електровозів буде побудовано у Чехії, а починаючи з шостого - в Україні на Запорізькому електровозоремонтному заводі.

Буде зведений новий складальний цех, у якому і збиратимуться електровози. Крім нового устаткування використовуватиметься і існуюче на Запорізькому електровозоремонтному заводі. Також буде задіяний унікальний лазерний комплекс для різання листового металу Bystronic і листозгинальний прес Hammerle», - розповів Микола Сергієнко.

Він відзначив, що при виготовлені електровозів широко використовуватимуться українські комплектуючі: «З чеською стороною ми узгодили цифру в 60%. Можливо, у перспективі ми доведемо її  до 70%», - додав Перший заступник Генерального директора Укрзалізниці.

Джерело: Укрзалізниця
Автор: Администратор сайта