Голова РДА на Харківщині обіцяє вирішувати питання мешканців за добу

20.03.2013 08:42 Економіка
http://www.admkamyshin.info http://www.admkamyshin.info

Новообраний голова Дергачівської РДА Андрій Руденко розповів кореспонденту "СК" про першочергові завдання, які ставить перед собою.

Це налагодження опалення та скління шкіл, боротьба зі сміттям та визначення потреб мешканів району.

– Будь-який чиновник повинен розглядати перспективу на п’ять років. Зараз ми розглядаємо програму енергозбереження. На неї готують техніко-економічне обґрунтування. У нас одна з 26 шкіл опалюється вуглем, 16 – газом, а решта – тепломережами. Ми пишемо доповнення до програми енергозбереження, яка передбачає заміну опалення на блочні котельні.

Розглядаємо два варіанти котелень: газові і пелетні. Ми розуміємо, що газ сьогодні – більше політична складова, тому нам треба її уникати. А пелети – це продукт, який є зараз скрізь, просто треба правильно до цього питання підійти. Розглядається навіть можливість створення комунального підприємства із виробництва пелетів для шкіл, лікарень і всіх державних установ. Друга складова енергозбереження – скління, адже в деяких школах у вікнах замість скла – поліетилен.

Важлива проблема – сміття. Ми підняли законодавчу базу, яка дозволяє створювати екологічні дружини на місцевому рівні. Ці громадські інспектори матимуть посвідчення райдержадміністрації та зможуть навіть виписувати протоколи.

– З якими проблемами частіше звертаються до вас громадяни?

– Часто це питання, вирішення яких може тривати місяці, а ми їх можемо вирішити за один день, мені лише треба дати завдання одному із заступників. Ми позбуваємося інертності і швидше вирішуємо питання. Зараз ми відкриваємо додаткову гарячу телефонну лінію для громадян. Звертаються з різними питаннями, найчастіше – із проблемами тарифів. Ми налагоджуємо систему: прийом дзвінка – доба на обробку інформації – відповідь.

Тамара Кіч, матеріал з газети "Слобідський край" №33 від 16.03.2013

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта