Гроші на ремонт гуртожитків Харківщини виділять з обласного та держбюджету

14.09.2012 09:47 Економіка
http://mignews.com.ua http://mignews.com.ua
60 млн грн на ремонт 120 гуртожитків України виділили з державного бюджету на 2012 рік, - повідомляє «Урядовий портал».

Кошти будуть виділені лише за умови співфінансування з боку облдержадміністрацій. Харківська влада на цю співпрацю погодилася.

- На 2012 рік виділено з державного бюджету 60 мільйонів гривень, що при відповідному співфінансуванні з боку місцевих органів влади дозволило би відремонтувати понад 120 гуртожитків. Разом з тим за минулий тиждень у повному обсязі проектно-кошторисну документацію надали тільки Житомирська та Львівська облдержадміністрації на всього 3 гуртожитки, 1 із них у Новоград-Волинському, та – 2 у Дрогобичі. Вже найближчим часом будуть подані пропозиції ще з 11 областей, що дозволить сформувати відповідний перелік, визначити розпорядників коштів нижчого рівня та спрямувати до них кошти, – повідомив Перший заступник глави Мінрегіону України Олександр О.Аліпов.

За його словами, серед областей-учасниць проекту Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області. Відмовилися брати участь у Програмі Луганська, Волинська та Тернопільська облдержадміністрації.

Автор: Администратор сайта