Інтернет є розкішшю для тридцяти двох мільйонів жителів України

25.09.2012 08:24 Економіка
http://obozrevatel.com http://obozrevatel.com
Лише 30% жителів України є користувачами Інтернет. Про це йдеться в доповіді ООН, яка представила дані про користувачів Інтернетом в 177 країнах світу

З колишніх республік СРСР найбільші успіхи по охопленню інтернетом показують Естонія, Латвія та Литва, де 76,5%, 71,7% і 65,1% населення, відповідно, мають вихід в Інтернет. Росія впритул наблизилася до п'ятдесятивідсоткового охоплення населення Інтернетом.

За ступенем охоплення населення всесвітньою павутиною лідирує Ісландія. Там Інтернетом користується 95% населення. Серед великих країн великих успіхів досягла Німеччина, де 83% всіх жителів мають доступ до Інтернету. У США цією перевагою користуються 77,9%, в Китаї - 38,3%.

Ці дані містяться в опублікованій доповіді Комісії ООН з широкосмугового зв'язку, підготовленому під егідою ЮНЕСКО та Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ).

За оцінками МСЕ, до 2015 року, щонайменше, половина населення Землі буде мати доступ до контенту і засобів широкосмугового зв'язку. Експерти МСЕ вважають, що важливим складовим зростання числа користувачів широкосмугового зв'язком буде розвиток мобільних засобів зв'язку. У доповіді наводяться приклади застосування широкосмугового зв'язку в охороні здоров'я, освіті, в системах оплати, її ролі в інноваційних процесах і в набутті нових навичок. Підкреслюється також значення партнерства між державним і приватним секторами для розвитку широкосмугового зв'язку.

У доповіді приділено велику увагу використанню в Інтернеті різних мов. Частка користувачів англійською мовою, падає (вона зараз дорівнює 27%, а в 1996 році становила 80%). Найбільш значно зростає частка користувачів, що віддають перевагу китайській мові (зараз - 24%, однак до 2015 року їх стане більше, ніж віддають перевагу англійській). Далі з великим відривом йде іспанська мова (8% користувачів). У першу десятку найбільш використовуваних в Інтернеті мов входить і російська - 59,7 мільйона користувачів. Замикає першу десятку корейська мова - 39,4 млн. користувачів.

Автор: Администратор сайта