Харківщина хоче бути хазяїкою своїх доріг

05.11.2012 12:59 Економіка
http://lifedon.com.ua/ http://lifedon.com.ua/
Харківська облдержадміністрація, звернулась до Мінінфраструктури з проханням посприяти наданню права облдержадміністраціям самим вирішувати на який об’єкт та для якого виду ремонту спрямовувати бюджетні кошти.

За рахунок субвенцій з держбюджету в Харківській області торік було відремонтовано 227 об’єктів, а у 2012 році буде завершено ремонт на 722 дорожніх об’єктах.
Про це було повідомлено в рамках відеоконференції, що відбулася 1 листопада у Кабінеті Міністрів України за участю представників Мінінфраструктури, Укравтодору та місцевих органів влади.
Харківська та Львівська області під час заходу запропонували розподіляти субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на ремонт і реконструкцію доріг комунальної власності безпосередньо на місцях.
Директор Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг Дмитро Котлубей повідомив, що це питання слід вирішувати на рівні Міністерства фінансів України.
– Ми підтримаємо, але ініціаторами мають стати самі адміністрації, - наголосив Дмитро Котлубей.
Як приклад позитивного досвіду вирішення порушеного питання директор Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг назвав Полтавську область, яка цього року при підтримці Мінінфраструктури звернулася до Міністерства фінансів з проханням змінити порядок використання субвенцій та отримала позитивне рішення.
Також Дмитро Котлубей повідомив, що у найближчі роки практика надання субвенцій буде продовжена.

Джерело: Кабмін
Автор: Администратор сайта