Крим готовий приймати 12 млн туристів на рік - міністр туризму Лієв

05.11.2012 15:11 Економіка
http://podrobnosti.ua http://podrobnosti.ua

Головне завдання для півострова – подолати стереотип сезонності відпочинку в Криму. Так вважає міністр курортів і туризму АРК Олександр Лієв.

Саме на лікування та оздоровлення поставили в Раді міністрів Криму, адже лише цього року вперше було зареєстровано збільшення кількості туристів, які прибули в Крим на оздоровлення.

Зростання невелике, усього 3 %, але раніше цей показник тільки зменшувався. Міністр охорони здоров’я Автономної Республіки Крим Олександр Каневський зазначив, що в Криму наявна вся сукупність факторів для цілорічного оздоровлення.

– Сьогодні Крим, маючи унікальні кліматичні умови, може забезпечити цілодобове й цілорічне оздоровлення… Лікувальні фактори, які сьогодні отримали новий розвиток і розуміння, підтвердилися сповна. Особливість кліматотерапії на Південному березі Криму полягає в тому, що тут ми дихаємо активним киснем, який збагачує нашу кров на 40–60 відсотків більше, ніж в інших регіонах, – зазначив міністр.

Головне завдання для півострова – подолати стереотип сезонності відпочинку в Криму. Так вважає міністр курортів і туризму АРК Олександр Лієв. Він зазначив, що 30 % курортного потенціалу України – на території Криму, але він не використаний у повному обсязі.

– Проблема сезонності для всіх нас єдина. Це проблема маркетингова і психологічна. Вона точно не економічна і не пов’язана з теплотою моря або наявністю снігу. Сьогодні можна сміливо казати, що Крим готовий цілий рік приймати туристів. Якби завантажили всі свої потужності, то ми б змогли приймати спокійно і повноцінно 12 мільйонів чоловік. Це не перевантажить нашу інфраструктуру і не створить техногенне навантаження на нашу природу, – сказав Олександр Лієв.

Щодо економічного ефекту, то міністр зазначив: цього року кримські здравниці зібрали рекордну кількість податків – до бюджетів надійшла сума на 55 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Юрій Борщ, матеріал з газети "Слобідський край" №132 від 03.11.2012

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта