Лозівському молокозаводу дозволили продавати сир у Росію, але з умовою

07.09.2012 15:07 Економіка
http://tourinform.org.ua http://tourinform.org.ua

Росспоживнагляд повторно розглянув план заходів ТОВ "Лозівський молочний завод", що у Харківській області, перероблений з урахуванням зауважень і пропозицій російської сторони, і не виключає відновлення поставок продукції в РФ.

Про це йдеться в повідомленні Росспоживнагляду, пише Укрінформ.

"Федеральна служба по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини не заперечує проти відновлення постачань у Російську Федерацію продукції ТОВ" Лозівський молочний завод "за умови усунення перерахованих зауважень і виконання всіх запланованих заходів", - йдеться в документі.

Представлений українським заводом документ включає в більшій мірі заходи щодо усунення недоліків, однак ряд принципових зауважень не було враховано.

Крім того, Росспоживнагляд рекомендує ТОВ "Лозівський молочний завод" актуалізувати технічну документацію в частині випуску сирів та сирних продуктів під різними найменуваннями.

"При цьому поставки молочної продукції ТОВ" Лозівський молочний завод "будуть здійснюватися при жорсткому контролі Роспотребнаглядом кожної партії зазначеної продукції. У разі виявлення невідповідності якості що поставляється молочної продукції заявленим вимогам дане підприємство буде виключено з числа постачальників", - попередили в Росспоживнагляді.

Джерело: Укрінформ
Автор: Администратор сайта