Михайло Добкін: Буду більше займатися спортом та пекти млинці (ФОТО)

28.08.2012 10:18 Економіка
Фото Ірини Гудзь Фото Ірини Гудзь
Про це повідомив губернатор сьогодні під час візиту на ДП "Новопокровський КХП" після того, як йому подарували пакунок борошна.

На підприємтві, що знаходиться у Чугуєвському районі Харківської області, відкрита нова лінія для фасування та пакування борошна. Якщо раніше обладнання дозволяло пакувати борошно лише по 2 кг, то тепер щойно встановлене італійське обладнання дозволяє пакувати борошно і по 1 кг.

Сьогодні італійське обладнання напідприємтсві запустили уперше, з цієї нагоди запросили губернатора Михайла Добкіна. Обладнання "Новопокровський КХП" придбало нещодавно за власні кошти.

До дого ж, як повідомили на підприємстві "Новопокровський КХП", тут виготовляють незвичане борошно. Воно збагачене вітамінами та мінералами.

Перший пакунок борошна, випушений на новому обладнанні, подарували Михайлу Добкіну. Натомість губернатор пообіцяв узяти до кулінарної справи:

- Тепер матиму більше займатися спортом та пекти млинці, - сказав Михайло Добкін. Також голова ХОДА пообіцяв, що наступної Масляної буде пригощати усіх випічкою з корисного борошна з вітамінами.

Нагадаємо, 15 серпня у селі Польова Дергачівського району керівники області Михайло Добкін та Сергій Чернов взяли участь у святі на честь газифікації села. Михайло Добкін пік млинці на новому газі.

Ірина Гудзь

Джерело: SLK
Автор: Администратор сайта